• Hotel Afrodyta  Business  SPA
  • Hotel Afrodyta  Business  SPA
  • Hotel Afrodyta  Business  SPA

ATRAKCJE

Przyjazd
Wyjazd
Osoby
2 Dorośli

Hotel Afrodyta **** Business & SPA  położony jest w pobliżu rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska. 
Otoczenie Hotelu stanowi doskonale zachowany duży kompleks leśny z wieloma gatunkami roślin i drzew. Przez Rezerwat przebiega wiele pieszych i rowerowych szlaków turystycznych, a zaledwie 100 metrów od Hotelu płynie mała i urokliwa rzeka Pisia. Wszystko to sprawia, że Hotel Afrodyta to miejsce, w którym nikt nie będzie się nudził. Goście mają do dyspozycji szereg atrakcji zarówno na terenie obiektu, jak i w jego najbliższej okolicy.

Ponadto na terenie Rezerwatu i w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele ciekawych zabytków kultury materialnej, m.in.: Zespół pałacowo-parkowy w Radziejowicach, Osada fabryczna w Żyrardowie czy Dworek państwa Czarneckich z XIXw., tzw.kaflarnia w Mszczonowie.

 

Skontaktuj się z nami już dziś!

tel. 46 85 77 363, 515 28 89 05

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Atrakcje w hotelu

Wnętrza Hotelu Afrodyta oferują Gościom szereg atrakcji. Po pierwsze stylowy ogród, który jest idealnym miejscem na zorganizowanie pikniku, klimatycznego ogniska czy wieczornego grilla. Szczególną atrakcją jest również Strefa Aqua Spa, gdzie można popływać w basenie, odprężyć się w jacuzzi lub zregenerować siły w jednej z czterech saun.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Atrakcje w okolicy

Hotel Afrodyta dysponuje bogatą infrastrukturą rekreacyjną. Obiekt jest położony na skraju rezerwatu przyrody – Puszcza Radziejowska dlatego wyjątkowym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się wycieczki rowerowe, spacery Nordic Walking oraz zorganizowane gry terenowe. Goście Hotelu posiadający uprawnienia, mogą również oddać się swojej pasji wędkowania, gdyż w pobliżu obiektu płynie rzeka Pisia.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

atrakcje dla biznesu

Otoczenie Hotelu Afrodyta**** Business & Spa oferuje bogatą ofertę zajęć integracyjnych dla grup biznesowych, między innymi: zorbing, safari w terenie samochodami 4 x 4, pokaz wizażu, wieczory tematyczne, szaleństwo na poduszkowcach czy ścianka wspinaczkowa. Dużą atrakcję stanowią spływy kajakowe na rzece Rawce.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Eventy

Impreza w stylu Casino Royal, a może niezapomniana Noc Oscarowa? Eventy tematyczne to nasza specjalność! To doskonała propozycja dla grup biznesowych, które chciałaby odpocząć od codziennych obowiązków i za chwilę zapomnieć o pracy. 

Gwarantujemy dobrą zabawę!

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess