Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Studio kulinarne

Najlepsza cena tylko u nas
11 maj' 21
12 maj' 21
W dobrym smaku
Nowe oblicze integracji

Posiłek przy wspólnym stole to okazja do budowania trwałych relacji. Tym bardziej, jeśli wcześniej potrawy zostały wspólnie przygotowane. Studio kulinarne to przestrzeń integracji biznesowej, w której – w otwartej kuchni – tworzą się nie tylko relacje, ale przede wszystkim smaki i wspomnienia. 

 

Pokazy i szkolenia barmańskie
Różnorodne tematy warsztatów
Przestrony parking dla uczestników
Warsztaty dla grup do 40 osób
Niezbędne narzędzia pracy
Autorskie przepisy Szefa Kuchni
Smak relacji
Odkryj siłę współpracy przy stole

Studio kulinarne to nowość na rynku spotkań biznesowych. Otwarte w 2018 roku z przeznaczeniem na nowatorskie formy spotkań integracyjnych jest przestrzenią, w której podczas warsztatów kulinarnych uczestnicy odbywają niezwykłą podróż do świata smaków, zapachów, kolorów, kreatywności, technik kulinarnych i dobrej zabawy.

Szkoła Mistrza
Odkrywaj smaki kuchni świata

W arkana kuchni świata Gości wprowadza Szef Kuchni Hotelu – Waldemar Kosowski i jego zespół. Uczestnicy mogą poznać smaki kuchni hiszpańskiej, włoskiej, polskiej, tworzą dania świąteczne lub uczą się gotować potrawy z ryb i owoców morza oraz robić przetwory do domowej spiżarni. Zwieńczeniem warsztatów jest wspólna degustacja.

Uśmiech i zadowolenie Gościa jest dla mnie największą nagrodą po całym dniu pracy.

Kierownik Recepcji

Każdy Klient jest inny, ma inne oczekiwania, chce aby jego wydarzenie było wyjątkowe. My staramy się te potrzeby realizować.

Wszystko zaczyna się od rozmowy

Chcę, aby goście W SPA byli otoczeni przez uśmiechniętych, przyjaznych terapeutów oraz kosmetologów. Oferujemy atmosferę pełną komfortu, relaksu oraz opiekuńczości.

Kierownik SPA

Organizacja dużych konferencji, eventów czy spotkań to czasami nie lada wyzwanie.
Ja bardzo lubię wyzwania i to jest to co mnie nakręca. Im bardziej skomplikowane wydarzenie, tym większa satysfakcja po realizacji.

Za-ca Kierownika Działu Sprzedaży

Hotel rozwijał się z biegiem czasu a z nim ja. Utożsamiam się z Afrodytą czuję , że to jest właśnie moje przysłowiowe miejsce na ziemi. Ja tu po prostu lubię i chcę być.

Kierownik Działu Sprzedaży

Każdy dzień odkrywa nowe oblicze Afrodyty. Jestem tu po to by uchwycić i pokazać Wam je wszystkie.

Social Media Junior

Każdego z Gości traktuję jakbym przyjmował go w swoim domu.To moja zasada.

Szef Kuchni

Dla mnie dobra organizacja pracy to podstawa. Dbam o to,aby każdy pokój w naszym hotelu przeszedł test białej rękawiczki perfekcyjnie.

Kierownik Pionu Hotelowego

Bardzo cenię sobie współpracę z naszym profesjonalnym, miłym i gotowym sprostać każdemu wyzwaniu zespołem pracowników. I tylko czasem żałuję, że mój bezpośredni kontakt z klientami jest tak ograniczony..

Spec. ds. kadrowo-płacowych

Jestem świeżym nabytkiem Afrodyty, ale to miejsce urzekło mnie już dawno temu. Zawsze sobie myślałam, że fajnie byłoby kiedyś tu pracować i kilka lat później - jestem :) Dbam o organizację spotkań biznesowych najlepiej jak potrafię!

Uśmiechaj się i uśmiechem zarażaj innych... to zasada, która króluje u mnie w życiu codziennym. Praca na recepcji spa daje mi możliwość przekazania tych pozytywnych wibracji Gościom. 

Izabela Kłosowska

Praca w SPA dla mnie to nie tylko obowiązki. To pasja, dająca mi siłę i energię, którą chcę przekazywać i zarażać naszych Gości. To chęć poznawania nowych ludzi, ich potrzeb i problemów. To dawanie siebie innym.

Anna Fedorowicz

Ten wyjątkowy hotel staramy się prowadzić wrażliwie, by doświadczenia z każdego pobytu w Afrodycie były okazją do późniejszych dobrych wspomnień w rodzinnym gronie. Tego wszystkim Gościom życzymy.

Maciej Straus

Jest takie powiedzenie „nie jest źle ale dobrze wygląda inaczej”. Ludzie z którymi pracuje oraz Goście hotelowi sprawiają, że mamy frajdę z budowania atmosfery.

Robert Stępniak

W pracy łącze moje dwie pasje kuchnie i podróże. Naszych Gości zabieram w kulinarną podróż dookoła świata i talerza, serwując dania inspirowane kuchniami świata.

Marcin Ośka
Komfort integracji
Zrelaksuj się podczas warsztatów

Nasze Studio Kulinarne zbudowaliśmy wokół idei dobrego smaku i jedzenia, tworząc przestrzeń kompletnie wyposażoną. Studio posiada:

 • wyposażenie pozwalające na przeprowadzenie warsztatów dla 40 osób
 • piec opalany drewnem
 • piec konwekcyjno-parowy 2/3 GN
 • kuchnię gazową
 • grill
 • specjalne stoły restauracyjno-barowe z wentylacją mechaniczną
 • klimatyzację

 

Zapewniamy:

 • profesjonalne zajęcia prowadzone przez Szefa Kuchni Waldemara Kosowskiego i jego zespół
 • ciekawe motywy przewodnie warsztatów: kuchnię hiszpańską, kuchnię włoską, kuchnię polską, warsztat lepienia pierogów, świąteczne inspiracje kulinarne, wariacje na temat ryb i owoców morza, a jesienią przetwory i domową spiżarnię
 • fartuchy i narzędzia niezbędne do pracy w kuchni
 • możliwość przeprowadzenia pokazów i szkoleń barmańskich w drink barze
 • wspólną degustację przygotowanych dań
 • przekazanie autorskich przepisów przygotowanych potraw
 • niezależny parking dla uczestników warsztatów
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij