Aby zobaczyć ten element potrzebujesz Flash Player'a wersji 9, lub wyższej

Get Adobe Flash player

SAUNA

sauna

Sauna fińska:
Ogólne działanie sauny polega na pobudzeniu gruczołów dokrewnych i stymulacji układu odpornościowego, rozluźnienie napiętych mięśni i zrostów, poprawa ruchomości stawów. Sauna powoduje oczyszczenie skóry ze złuszczającego się naskórka i pobudza gruczoły potowe. Regularne cotygodniowe seanse w saunie chronią przed infekcjami dróg oddechowych, poprawiają ukrwienie skóry. Wskazania: podatność na infekcje, niskie ciśnienie krwi, choroby reumatyczne. Przeciwwskazania: stany po zawale serca, choroby serca i choroby krążeniowe, ostre infekcje przebiegające z wysoką gorączką, gruźlica, nowotwory, choroba wrzodowa, małe dzieci.


Sauna fizjologiczna na podczerwień:
Sauna fizjologiczna w porównaniu z saunami parowymi gwarantuje czterokrotnie większą skuteczność oczyszczania organizmu z toksyn. Ponadto niska temperatura podczas zabiegu nie powoduje ubocznych obciążeń układów krążenia i oddechowego.
Wskazówki ogólne do korzystania z saun:
Dla podniesienia procesu efektywnego pocenia się wskazany jest gorący prysznic przez zabiegiem, nie należy korzystać z sauny w krótkim czasie po jedzeniu, w czasie seansu i po należy dużo pić wody, nie należy przed zabiegiem i w czasie jego trwania stosować balsamów do ciała, w czasie zabiegu należy często wycierać ciało co wzmaga efektywność oczyszczania organizmu, po zabiegu należy najpierw wytrzeć całe ciało ręcznikiem by oczyścić je z toksyn wydzielanych wraz z potem a następnie można skorzystać z prysznica.

Czas trwania seansu - do 3h
Koszt 1 seansu - 60,00 zł (cena seansu obejmuje również wejście na basen i do jacuzzi).
Dzieci w wieku (0-15) - 30 zł

Czynne w godzinach:
od poniedziałku do piątku - 16.00 - 22.00
sobota - 9.00 - 22.00
niedziela - 9.00 - 20.00

Pragniemy Państwa poinformować o możliwości wykupienia miesięcznych karnetów:

Miesięczny karnet zawierający cztery trzygodzinne wejścia do Aqua Spa (basen, jacuzzi, sauny) koszt 180 zł.

Miesięczny karnet zawierający cztery wejścia na siłownię + cztery dwugodzinne wejścia do Aqua Spa (basen, jacuzzi, sauny) koszt 210 zł.

Dwumiesięczny karnet zawierający dziesięć trzygodzinnych wejść na Aqua SPA (basen, sauny, jacuzzi) – koszt 400 zł


Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.Polecamy również:

MAJÓWKA NA BIS!