• Hotel Afrodyta  Business  SPA
  • Hotel Afrodyta  Business  SPA
  • Hotel Afrodyta  Business  SPA

ATRAKCJE

Przyjazd
Wyjazd
Osoby
2 Dorośli

ATRAKCJE

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Atrakcje w hotelu

Wnętrza Hotelu Afrodyta oferują Gościom szereg atrakcji. Po pierwsze stylowy ogród, który jest idealnym miejscem na zorganizowanie pikniku, klimatycznego ogniska czy wieczornego grilla. Szczególną atrakcją jest również Strefa Aqua Spa, gdzie można popływać w basenie, odprężyć się w jacuzzi lub zregenerować siły w jednej z czterech saun.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

atrakcje dla biznesu

Otoczenie Hotelu Afrodyta**** Business & Spa oferuje bogatą ofertę zajęć integracyjnych dla grup biznesowych, między innymi: zorbing, safari w terenie samochodami 4 x 4, pokaz wizażu, wieczory tematyczne, szaleństwo na poduszkowcach czy ścianka wspinaczkowa. Dużą atrakcję stanowią spływy kajakowe na rzece Rawce.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Atrakcje w okolicy

Hotel Afrodyta dysponuje bogatą infrastrukturą rekreacyjną. Obiekt jest położony na skraju rezerwatu przyrody – Puszcza Radziejowska dlatego wyjątkowym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się wycieczki rowerowe, spacery Nordic Walking oraz zorganizowane gry terenowe. Goście Hotelu posiadający uprawnienia, mogą również oddać się swojej pasji wędkowania, gdyż w pobliżu obiektu płynie rzeka Pisia.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Eventy

Impreza w stylu Casino Royal, a może niezapomniana Noc Oscarowa? Eventy tematyczne to nasza specjalność! To doskonała propozycja dla grup biznesowych, które chciałaby odpocząć od codziennych obowiązków i za chwilę zapomnieć o pracy. 

Gwarantujemy dobrą zabawę!

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess