• Hotel Afrodyta Business SPA
 • Hotel Afrodyta Business SPA
 • Hotel Afrodyta Business SPA
 • Hotel Afrodyta Business SPA

Blog

Przyjazd
Wyjazd
Osoby
2 Dorośli

Blog

UNIFI Long Range – WIFI

UNIFI Long Range – WIFI

Rozwój technologii WIFI dla biznesu w Hotelu Afrodyta **** Business & SPA. Zainstalowano profesjonalne rozwiązanie firmy UBNT UNIFI.

Nowa inwestycja pod klientów biznesowych organizujących konferencje i szkolenia w podwarszawskim hotelu Afrodyta **** Business & SPA dobiegła końca. UNIFI Long Range – WIFI i 2 łącza światłowodowe, FULL-HD dla firm od dziś dostępne w całym obiekcie.   Zainstalowano najnowszą technologię sieci WIFI-AC w oparciu o rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI, urządzenia pracują w dwóch łączach światłowodowych o parametrach 100Mib oraz 50Mbit Obiekt zyskał profesjonalne rozwiązanie dla biznesu, który coraz częściej korzysta z rozwiązań wideokonferencji i pracy zdalnej. Modernizacja objęła cały obiekt i dzięki temu wymagający klienci nie będą mieli problemu z opóźnieniem i transferem danych podczas konferencji lub szkolenia.

Po modernizacji zyskaliśmy możliwość przygotowania dla klienta biznesowego dedykowanej sieci WIFI pracującej na terenie całego hotelu z dedykowanym pasmem oraz nazwą sieci radiowej pod konkretną firmę.

 

Wybraliśmy najlepsze rozwiązanie na rynku - UNIFI Long Range zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowych rozwiązań spotykanych na innych obiektach.

Na potrzeby klientów nasza sieć WIFI pozwala na automatyczne przełączanie klientów do punktów dostępowych o mniejszym obciążeniu w celu optymalizacji przesyłu danych. Naszą intencją było zapewnienie jak najlepszej, jakości łącza światłowodowego z dostępem do Internetu.

Nasza sieć jest przygotowana na video konferencje jak również na streaming w czasie rzeczywistym do dowolnego zakątka na świecie. Możemy przesyłać kilkanaście kanałów streamingowych w jakości FULL-HD lub kilka w jakości 4K.

 

Hotel Afrodyta **** Business & SPA, który do tej pory kojarzony było przede wszystkim z pięknego i prestiżowego SPA & WELLNESS stawia również na komfortowe warunki dla firm i biznesu pod Warszawą. Dlatego w procesie modernizacji technologicznej WIFI obiektu zadbaliśmy o detale, które stanowią dzisiaj gwarancję udanej konferencji lub szkolenia dla firm z okolic Warszawy.   

Andrzejki 2016

Andrzejki 2016

26 listopada 2016 w Hotelu Afrodyta**** Business & SPA odbyły się Andrzejki, dzięki którym nasi goście mogli poczuć wyjątkową atmosferę Andrzejkową.

Wszyscy goście naszego Hotelu mogli tego dnia skorzystać z wizyty u prawdziwej wróżki, która każdemu śmiałkowi, bez żadnych dodatkowych opłat, przepowiedziała przyszłość. A na naszej recepcji czekały ciastka z wróżbą, które stanowiły alternatywę dla tych, którzy nie chcieli poznać wszystkich szczegółów swojego przyszłego życia

Targi Ślubne w Hotelu Afrodyta

Targi Ślubne w Hotelu Afrodyta

Nowość w SPA

Nowość w SPA

Odprężające zabiegi na twarz i ciało ZANZIBAR!

POKAZ MODY PRZEDWOJENNEJ

POKAZ MODY PRZEDWOJENNEJ

Hotel Afrodyta**** Business & Spa miał zaszczyt zaprosić Państwa w ten wyjątkowy, listopadowy weekend na wydarzenie jakim był pokaz mody przedwojennej oraz recital piosenek Édith Piaf i „Ordonki”. Dzięki niezwykłym kreacjom rekonstruktorów oraz specjalnie dobranemu repertuarowi wokalistki przenieśliśmy się wraz z naszymi gośćmi w lata 20, XX wieku. Występ odbył się 12 listopada 2016 o godzinie 18.00 w Restauracji Hotelu Afrodyta**** Business & SPA. Wstęp na wydarzenie było bezpłatne. Dodatkowo w ten wyjątkowy weekend 11-12-13 listopada Szef Kuchni specjalnie skomponował na tę okazję menu z GĘSINĄ NA ŚWIĘTEGO MARCINA. 

NASI GOŚCIE

NASI GOŚCIE

Na relaks i odpoczynek w naszym Hotelu zdecydowała się znana aktorka - Elżbieta Jędrzejewska. Było nam bardzo miło gościć Panią Elżbietę w Afodycie.

Zapraszamy do Hotelu Afrodyta na wSPAniały weekend.

Cisza, spokój oraz relaks gwarantowane.

Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie

13 czerwca już po raz dziewiętnasty spotkali się ci, których znamy z ekranów telewizora, kin i scen teatrów, by oddać się swojej prywatnej pasji: wędkowaniu. Byli również muzycy i dziennikarze. Uczcili zarazem w ten sposób pamięć Mariana Łącza, ojca Laury Łącz, świetnego aktora i tak, jak oni zapalonego wędkarza. Hotel Afrodyta był partnerem tego spotkania! Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy spotkać tyle gwiazd, które realizują swoją pasję.

VI Letnia Gala Przedsiębiorców Klubu Integracji Europejskiej!

VI Letnia Gala Przedsiębiorców Klubu Integracji Europejskiej!

Hotel Afrodyta został Laureatem Pereł EuroTurystyki - nagrody przyznawanej miejscom wyjątkowym, które mogą być naszą wizytówką w Europie.

MAMA I CÓRKA W SPA

MAMA I CÓRKA W SPA

Więź jaką łączy Matkę z Córką jest wyjątkowa i niezastąpiona. Wspólnie spędzone chwile to magiczny czas, który warto celebrować. 

SEKRETY ZGRABNEJ SYLWETKI

SEKRETY ZGRABNEJ SYLWETKI

Sekrety Zgrabnej Sylwetki – wersja tygodniowa to idealny pakiet dla osób chcących zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami. Zbilansowana dieta 1200 kcal, zajęcia ruchowe oraz zabiegi SPA pozwolą na zmniejszenie obwodu i sprawią, że chętnie założysz bikini!

Światowy Dzień Wellness

Światowy Dzień Wellness

11 czerwca 2016 roku w 100 krajach odbędzie się Światowy Dzień Wellness. Z wielka przyjemnością przyłączamy się do tej społecznej inicjatywy. Zapraszamy Państwa na dzień otwarty do Hotelu Afrodyta na bezpłatne wydarzenia związane z tematyką wellnes.

Szczegóły

SPA PRESTIGE AWARDS 2016

SPA PRESTIGE AWARDS 2016

Już po raz dziesiąty w konkursie SPA PRESTIGE AWARDS wręczono nagrody dla najlepszych Hoteli SPA & Wellness i DAY SPA w Polsce. Miło nam poinformować, że zajęliśmy I miejsce w kategorii NAJLEPSZE ŚLUBNE SPA! Ogromnie dziękujemy za wszystkie głosy i cieszymy się z takiego wyróżnienia.

WYRÓŻNIENIE BOOKING.COM

WYRÓŻNIENIE BOOKING.COM

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom z Booking.com za wspaniałą ocenę! 

 

 

 

 

 


@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess