Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice

Manicurzystka/kosmetyczka

Najlepsza cena tylko u nas
12 lis' 19
13 lis' 19
  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Kariera
  4. Manicurzystka/kosmetyczka

Hotel Afrodyta**** Business&Spa zatrudni osobę na
stanowisko manicurzystki/kosmetyczki

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie, stopy oraz zabiegów na twarz
  • utrzymanie stanowiska pracy w czystości
  • sporządzanie comiesięcznych remanentów
  • sprzedaż produktów detalicznych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończenie kursów kosmetycznych potwierdzonych certyfikatem
  • umiejętność wykonywania manicure i pedicure klasycznego, hybrydowego oraz żelowego
  • doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata)
  • umiejętność pracy w grupie oraz pracy pod presją czasu
  • dostępność
  • duża kultura osobista
  • empatia

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym Hotelu Spa
  • dobre warunki pracy
  • korzystne wynagrodzenie oraz premie
  • pakiet socjalny
  • regularne szkolenia
  • praca w zgranym zespole
  • przyjazna atmosfera

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy:
kierownikspa@afrodytaspa.pl

Zobacz na mapie