Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice

Pokojowa

Najlepsza cena tylko u nas
20 wrz' 19
21 wrz' 19

W związku z dynamicznym rozwojem hotelu**** w okolicy Radziejowic pod Warszawą
poszukujemy komunikatywnych i zaangażowanych kandydatek na stanowisko:

Pokojowa

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Interesuje Cię praca stała?

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie pokoi hotelowych,
  • sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych,
  • inne prace porządkowe doraźnie zlecane przez kierownika działu.

Wymagania:

  • gotowość podjęcia trudnej fizycznie i psychicznie pracy (pod presją czasu)
  • zaangażowanie, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
pod adresem mailowym: kierownikrecepcji@afrodytaspa.pl
lub numerem telefonu: +48 515 288 904

Chętnych prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych z dołączeniem klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zobacz na mapie