Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Nagroda PERFECT SPA dla Hotelu Afrodyta

Nagroda PERFECT SPA dla Hotelu Afrodyta

Najlepsza cena tylko u nas
21 paź' 21
22 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Nagroda PERFECT SPA dla Hotelu Afrodyta
19 lutego 2019

Były emocje, była radość, było świętowanie! Tak właśnie opisać można ostatnie wydarzenia związane z Galą Konkursu Perfect Spa 2018 Awards, podczas której nasze SPA otrzymało tytuł PERFECT SPA W CENTRUM. To wspaniałe wyróżnienie otrzymaliśmy dzięki głosom naszych Gości, którzy docenili profesjonalną załogę, najlepsze produkty, niepowtarzalny klimat i idealne warunki do relaksu za miastem.


„Całe wydarzenie odbywało się w pięciogwiazdkowym hotelu Bellotto w Warszawie. To niezwykle ekskluzywne spotkanie w pałacowych wnętrzach. Z uwagi na fakt, że była to 10 jubileuszowa gala Konkursu Perfect Spa 2018 Awards emocje sięgały zenitu. Reprezentacja w składzie Ania Federowicz – nasz zabiegowiec i masażystka oraz ja, kierownik spa miałyśmy okazję odebrać nagrodę przyznaną przez naszych gości – tytuł Perfect Spa w Centrum Polski. Stres był naprawdę duży, reprezentacja tak wspaniałej ekipy to zaszczyt – najchętniej zabrałabym ich wszystkich, a nie jest to mała grupa. Zaraz po powrocie z gali wspólnie świętowaliśmy sukces, a nagrodę przekazałam na ich ręce. Wszyscy wspólnie tworzymy klimat i relaksującą atmosferę Spa. Największą nagrodą są dla nas miłe słowa i uśmiechy Gości po zabiegach, masażach, rytuałach”

Patrycja Kacprzak – Sado
Kierownik Spa

Nagroda jest dla nas wszystkich wielką radością oraz motywacją, aby uczynić każdy pobyt w Afrodycie niezapomnianym doznaniem i doświadczeniem, którego wspominanie maluje na twarzy uśmiech.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij