Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Żegnamy rok 2019 – czas na podsumowanie!

Żegnamy rok 2019 – czas na podsumowanie!

Najlepsza cena tylko u nas
18 sty' 20
19 sty' 20
 1. Strona główna
 2. BLOG
 3. Żegnamy rok 2019 – czas na podsumowanie!
08 stycznia 2020

Nie wiemy jak Wam, ale w Afrodycie wyjątkowo szybko minął rok 2019. Uświadomiliśmy to sobie kilka dni temu, gdy zaczęliśmy spisywać najciekawsze wydarzenia z minionego roku i zmiany jakie u nas zaszły. Nie tak dawno pisaliśmy na naszym blogu o rozpoczęciu remontu pokoi, a tu już mamy rok 2020.

Jakie wydarzenia w 2019 roku najbardziej wpłynęły na rozwój hotelu i co wydarzy się w 2020 roku? O tym za chwilę! A teraz kilka słów o Waszych odczuciach i opiniach jakie nam wystawiacie. W 2019 roku dostaliśmy najwięcej opinii 5 gwiazdkowych na różnych portalach i sporo słów uznania za gościnność, atmosferę i życzliwość personelu. Dziękujemy!

Musicie wiedzieć, że wszystkie opinie przesyłamy sobie wewnętrznie i dzielimy się tym co się udaje a co nam nie wyszło. No właśnie, nie zawsze pobyty kończą się spełnieniem oczekiwań i dostajemy od Gości sugestie co należałoby zmienić (między innymi w ankietach pobytowych). Wszystkim za to bardzo dziękujemy, bo faktycznie, mamy nadal sporo do poprawy ALE systematycznie wdrażamy ulepszenia tam, gdzie jest to możliwe.

Zatem co wdrożyliśmy lub zmieniliśmy w 2019 roku?

 1. Plaster miodu z pasieki na śniadaniu - lipowy czy akacjowy? To jedna z wielu nowości na naszych śniadaniach, znika szybko i bardzo lubią go dzieci.
 2. Prosecco na śniadanie - od września możecie w weekendy skosztować tego wina musującego na rozpoczęcie dnia.
 3. Elektroniczna karta meldunkowa - tablet, podpis i karta do pokoju. Nie drukujemy, nie wypełniacie danych. Szybko sprawnie i ekologicznie. Dzięki temu mamy więcej czasu na rozmowę z Gośćmi przy powitaniu. 
 4. Fotel Hydro Massage - nowość w SPA, częściowo wypełniony wodą, z możliwością oglądania filmów, słuchania muzyki, ułożenia pasjansa. Dzięki temu 15-minutowa sesja masująca może być jeszcze przyjemniejsza.
 5. Powitalny drink - nic tak nie wprowadza w nastrój jak miłe powitanie i prezent od hotelu. Welcome drink cieszy się Waszym uznaniem i będziemy go kontynuować w 2020 roku.
 6. Jakościowa herbata marki Pure Leaf, która pojawiła się po sugestii gościa - Ewa Słodczyk, która zasugerowała, że powinniśmy mieć herbatę premium. Dzięki temu w naszej restauracji oraz w apartamentach pojawiła się zupełnie nowa marka, zupełnie nowa jakość! Wielkim atutem jest również fakt, że torebki piramidki wykonane są z ekologicznego, jedwabnego materiału!
 7. Świeże soki, wyciskane metodą coldpress to pomysł naszego Szefa Kuchni Waldemar Kosowski po czytaniu ankiet pobytowych. Dzięki wyciskarce marki Kuvings możecie wypić zdrowy sok na śniadaniach i w strefie relaksu. Często pojawiały się sygnały, że idealnym dopełnieniem zdrowego śniadania byłby świeżo wyciskany sok. Dlatego postanowiliśmy wyjść Waszym oczekiwaniom naprzeciw.
 8. Pokoje z jacuzzi? To pokoje, które sprzedają się jako pierwsze. Po roku 2019 mamy dla Was, dwa nowe pokoje i już wkrótce odbędzie się sesja zdjęciowa.
 9. Plac zabaw dla dzieci - całkowicie w nowym miejscu, nowo zaprojektowany, z miękkim podłożem. Plac został otoczony tablicami z obrazami lokalnego twórcy Józefa Chełmońskiego, aby dzieci mogły obcować ze sztuką. Do dyspozycji Waszych pociech są zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki, ścianki wspinaczkowe i wiele, wiele innych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ nasz plac zabaw dostosowany jest zarówno do młodszych, jak i starszych dzieci.
 10.  Jakość powietrza - zamontowaliśmy czujnik Airly, który na naszej stronie internetowej pokazuje jaki jest stan powietrza wokół hotelu. Sensory mierzą w czasie rzeczywistym stężenie pyłów zawieszonych PM1, PM2.5 oraz PM10 i najważniejsze parametry pogodowe (temperaturę powietrza, ciśnienie atmosferyczne, wilgotność).
 11. Masaż tajski stóp - niedawna nowość w SPA. Masaż tajski stóp jest oferowany w dwóch wersjach czasowych: 30 minut i 60 minut, a my zdecydowanie polecamy wersję całogodzinną, ponieważ praca ze stopą to holistyczna terapia. Mamy Gości, którzy wracają systematycznie do tego masażu.
 12.  Misy, gongi i dźwięki - od dwóch miesięcy na naszych Gości podczas pobytów weekendowych czeka dodatkowa atrakcja – masaż dźwiękiem gongów i mis tybetańskich. Zapewne jesteście ciekawi jak właściwie wygląda taki masaż i na czym on polega. Sesja trwa około godziny. Połączona jest z aromaterapią, medytacją, głębokim swobodnym oddechem.
 13. Studio Kulinarne - nowa forma integracji. Prawdziwy HIT na który trzeba się zapisywać z dużym wyprzedzeniem. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Kuchnia hiszpańska, włoska a może tajska?
 14. Weekendowe degustacje z Winnicą Dwórzno to pomysł na poznanie regionalnego wina i wysłuchania historii o mazowieckiej Toskanii. Staramy się coraz częściej organizować te spotkania.
 15. Remont pokoi standard, nowy pokój retro, chabrowy i róży to efekt kończącego się w grudniu remontu w hotelu. Zamontowaliśmy w tych pokojach również klimatyzatory lub "południowe" wiatraki sufitowe.
 16. Hotelowa gra MEMO dla dzieci - na dzień dobry przy recepcji każde dziecko otrzymuje od nas grę drewnianą.
 17. Mapa atrakcji okolicy hotelu to również nowość, dzięki której każdy Gość przy powitaniu otrzymuje mapę, z której wyczyta jakie atrakcje oferuje najbliższe otoczenie hotelu.
 18. Nowe auta w kolekcji - m.in. Fiat 514, rok produkcji 1932 i tutaj więcej nic nie napiszemy, bo na razie to tajemnica co będzie dalej...
 19. Zamki hotelowe - wymieniliśmy we wszystkich pokojach w 2019 roku i dzięki temu technologia magnetyczna nie jest już u nas obecna.
 20. Poczęstunek dla czworonożnych Gości - przy wejściu do hotelu na pieski czeka woda i sucha karma.

 

A co nas czeka w 2020 roku? Napiszemy za jakiś czas...

Życzymy Wam w 2020 roku dni pełnych przygody i podróży do miejsc w których dobrze się czujecie i chcecie wracać jak do własnego domu.
To wszystko udało się nam dzięki wspaniałemu, uśmiechniętemu zespołowi Afrodyty. Ich zaangażowanie, życzliwość i pomysłowość są najlepszą wizytówką naszego hotelu.

 

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij