Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Najlepszy pomysł na prezent? Zafunduj bliskim „chwilę tylko dla siebie”!

Najlepszy pomysł na prezent? Zafunduj bliskim „chwilę tylko dla siebie”!

Najlepsza cena tylko u nas
17 paź' 21
18 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Najlepszy pomysł na prezent? Zafunduj bliskim „chwilę tylko dla siebie”!
06 grudnia 2019

Grudzień to szczególny miesiąc obdarowywania bliskich prezentami. Chcemy podarować im to, co najlepsze, jednak często pula prezentów zostaje wyczerpana już w ciągu roku na urodziny, imieniny i inne okazje. Co wtedy robimy? Z badań wynika, że aż 30% z nas gorączkowo szuka idealnego prezentu w sieci. Niestety czasami misterny plan może popsuć nam kurier, który nie dojedzie na czas… Czy jest inne wyjście?

Tak! Polecamy Wam prezent, który poza wartością przyniesie również cenne wspomnienia. Voucher do SPA to propozycja dla wszystkich, którzy pragną podarować bliskim odrobinę wytchnienia od codziennego pędu. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie idealne dla osób, które nie przepadają za długimi wyprawami do galerii handlowych (przed świętami są one pełne ludzi szukających na ostatnią chwilę…) – a Wy voucher możecie kupić wchodząc na stronę hotelu w zakładce VOUCHERY. Tak więc, koniec z obawami czy kurier dotrze na czas – elegancki voucher odbierzecie w hotelu lub otrzymacie go na Waszą skrzynkę mailową.

Czym wyróżnia się taki voucher? Z pewnością pobyt w SPA będzie świetną opcją dla każdegobez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Kwota, którą obdarujecie bliską osobę może być jednak przeznaczona na wszystkie usługi – masaże, nocleg, romantyczną kolacje w restauracji. Specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia vouchery są ważne aż 4 miesiące, więc bez obaw uda się zrealizować pobyt w dogodnym terminie.

To wy wybieracie kwotę a voucher można przeznaczyć przykładowo na:


Ważnym elementem jest personalizacja prezentu. Sami wybieracie kwotę, która ma pojawić się na zaproszeniu. Jeśli chcecie, aby prezent był imienny wystarczy, że w uwagach do zamówienia pojawi się wzmianka o specjalnej dedykacji, bądź cytacie – dzięki temu Wasz prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny.

Pamiętajcie, że najcenniejsze co możemy podarować drugiej osobie to niezapomnianieprzeżycia i piękne wspomnienia. Doświadczenie relaksu w orientalnym SPA z pewnością doceni każdy, tym bardziej, że do SPA możecie udać się razem – a wspólnie spędzone chwile to prezent, który ma najcenniejszą wartość

Już dzisiaj skontaktuj się z nami – nasza recepcja przygotuje voucher specjalnie dla Ciebie!
Napisz mail (recepcja@afrodytaspa.pl) Lub zadzwoń (+48 22 212 84 57) już dzisiaj a doradzimy w pogotowiu prezentowym Afrodyty!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij