Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Jak wygląda sylwester w Afrodycie?

Jak wygląda sylwester w Afrodycie?

The best price only with direct booking
23 Oct' 21
24 Oct' 21
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. Jak wygląda sylwester w Afrodycie?
13 Novermber 2019

Nie trzeba nikogo przekonywać, że grudzień to wyjątkowy miesiąc – i to nie tylko ze względu na rodzinny czas świąt Bożego Narodzenia. Gdy cała gorączka przygotowań już minie, wszyscy czekamy na tę wyjątkową noc sylwestrową. Z pewnością niektórzy z Was już wiedzą, gdzie i z kim przywitają Nowy Rok. Jednak nadal najczęściej podejmujemy tą decyzję, krótko przed wielkim wyjściem. Aby ułatwić Wam wybór, opowiemy Wam dzisiaj, jak wygląda sylwester w hotelu Afrodyta – zaledwie 30 minut od Warszawy! 

 Jak co roku sylwestrowy pobyt nie zaczyna się 31 grudnia, lecz dzień wcześniej. Dlaczego? Jak wiadomo przygotowania do tej wyjątkowej nocy potrafią zająć sporo czasu – i wbrew pozorom nie tylko Paniom. Nie jest to jednak jedyny powód! Aby przywitać Nowy Rok w dobrych humorach, w poczuciu relaksu i odprężenia 30 grudnia na Gości czeka wiele atrakcji. Pyszną obiadokolację w tym dniu urozmaici lampka Prosecco. Dla pragnących relaksu i odpoczynku mamy tego wieczoru moc atrakcji – ognisko z rozgrzewającym grzanym winem i towarzyszącą muzyką na żywo oraz Night Aqua Spa w naszym dwupoziomowym kompleksie.

               Aby w pełni sił przywitać nowy rok dzień najlepiej zacząć od pożywnego śniadania ze świeżo wyciskanymi sokami. Warto zadbać o dobry wygląd i dobre samopoczucie – tego dnia nasi zabiegowcy SPA są do dyspozycji naszych Gości. Klasyczny masaż kręgosłupa, rozświetlający zabieg na twarz, perfekcyjny manicure w kolorze dobranym do sylwestrowej kreacji? Proszę bardzo! O to wszystko zadba nasz team SPA! Gdy już wszystko jest gotowe rozpoczynamy imprezę w blasku diamentów. W tym roku przygotowaliśmy dla Gości dodatkowo coś specjalnego – pokaz zabytkowych aut Afrodyty!

                W tym roku diamentowa sala w Dworze Afrodyta zapewni moc atrakcji. Uroczysta kolacja oraz stacja live cooking z pewnością zachwyci wszystkich wymagających Gości. Przez całą noc dostępny będzie bufet przekąsek i deserów oraz open bar na wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nowy Rok powitamy lampką szampana przy blasku diamentowych fajerwerków o północy. O wyjątkowy klimat i świetną muzykę zadba niezmiennie DJ Helion, a moc niezapomnianych wrażeń zapewni występ wieczoru w diamentowej kreacji. Nie obawiajcie się o noworoczne śniadanie – będzie ono przedłużone do godziny 12.

               Sylwester to również wyjątkowy czas dla nas – pracowników. Przygotowaniom towarzyszy zawsze dużo zabawy, ale również pozytywnych emocji. Ciepło wspominam zeszłoroczne przygotowywania sali, stolików, ozdób, w które zaangażowało się tak wiele osób. Na recepcji głównej najcenniejsze są powitania Gości pełne uśmiechów. Wielu z nich znamy już bardzo dobrze, ponieważ odwiedzają nas co roku. Wierzymy, że każda Sylwestrowa noc jest nie tylko podsumowaniem mijającego roku, ale również powitaniem nowych wyzwań i doświadczeń. Pragniemy, aby nasi Goście zapamiętali tę noc na długo, w rodzinnej atmosferze pełnej relaksu. W 2019 roku nasz hotel zmienił się dla Was – m.in. odmienione gabinety, generalny remont pokojów standard oraz nowe pokoje tematyczne – to tylko kilka zmian, które udało nam się wprowadzić. Wierzymy, że rok 2020 będzie równie owocny!

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close