Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Integracja w hotelu na świeżym powietrzu. Firmowy grill lub ognisko z muzyką w tle

Integracja w hotelu na świeżym powietrzu. Firmowy grill lub ognisko z muzyką w tle

The best price only with direct booking
24 Sep' 23
25 Sep' 23
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. Integracja w hotelu na świeżym powietrzu. Firmowy grill lub ognisko z muzyką w tle
21 July 2023

Najlepszym czasem na organizację wyjazdu integracyjnego blisko Warszawy (albo mniej formalnego, krótkiego spotkania dla pracowników) jest niby wiosna i lato! Jednak my najwięcej grilli i ognisk dla firm organizujemy we wrześniu.  W ciepłe, jesienne dni łatwiej jest odzyskać dobry humor, rozluźnić się i skupić na integracji firmowej.  Jak przeprowadzić taką integrację w hotelu ze SPA, by pracownicy miło ją wspominali? Postaw na firmowe ognisko albo grilla! Podpowiemy Ci, jakie miejsce na mały piknik firmowy pod Warszawą warto wziąć pod uwagę.

 

Jakie miejsce na piknik firmowy sprawdzi się najlepiej?

Wyjazdy integracyjne dla firm organizowane są w różnych miejscach. Na jakie warto postawić? Niezależnie od tego, czy interesuje Cię dłuższy wyjazd, czy organizacja pikników, ważne jest, aby Twoi pracownicy czuli się swobodnie i mieli dostęp do wielu atrakcji. Właśnie dlatego przedsiębiorstwom planującym integrację firmową u nas proponujemy wynajęcie hotelu na wyłączność lub połączenie garden party z wieczorem tanecznym w naszym Klubie Noncym UTOPIA. Dzięki temu na terenie budynku i przynależącego do niego ogrodu przebywają jedynie pracownicy Twojej firmy! To rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy dużych firmach albo takich, których oddziały znajdują się w różnych miastach.

Gdzie na piknik? Okolice Warszawy i centrum Mazowsza

Miejsce na wyjazd integracyjny lub firmowy piknik powinno pozwalać na różne formy spędzania czasu. W naszym hotelu ze SPA do dyspozycji gości pozostają dwa budynki z salami konferencyjnymi, ogród, klub nocny Utopia, studio kulinarne Kurka Wodna oraz przestrzeń przygotowana specjalnie pod organizację firmowego grilla lub ogniska. Jeśli więc zależy Ci na fajnym miejscu na piknik w okolicach Warszawy, rozważ naszą ofertę.  Wybierając nasz hotel ze SPA, dbasz o różnorodność atrakcji. Dzięki temu nie będziesz martwić się o jakość imprezy, nawet jeśli pogoda nagle pokrzyżuje Twoje plany. Organizacja ogniska firmowego lub grilla to tylko jeden z wielu sposobów spędzania czasu, który możemy zaoferować.

Industrialna przestrzeń? Firmowe garden party z widokiem na wodę!

Kurka Wodna to dedykowany budynek na firmowe garden party. Posiłek przy wspólnym stole to okazja do budowania trwałych relacji. Tym bardziej, jeśli wcześniej potrawy zostały wspólnie przygotowane. Studio kulinarne to przestrzeń integracji biznesowej, w której – w otwartej kuchni – tworzą się nie tylko relacje, ale przede wszystkim smaki i wspomnienia.

Przeszklone studio kulinarne Kurka Wodna z widokiem na zbiornik wodny Hamernia oraz osobnym wejściem zaprojektowaliśmy tak, aby przyciągało dobrymi wibracjami. Wyposażenie kuchenne, drink bar i patio, na którym można organizować letnie i jesienne spotkania firmowe blisko Warszawy.


 

Firmowy grill czy ognisko? Miejsce na piknik firmowy w Warszawie lub okolicy!

Pomysł na integrację firmową? Latem lub wczesną jesienią zawsze dobrym pomysłem jest organizacja ogniska, grilla albo pikniku tematycznego! Spotkania tego typu z zasady mają mniej formalny charakter. Zaproszeni pracownicy od razu więc czują się swobodniej – a to sprzyja budowaniu więzi w zespołach oraz zacieśnianiu koleżeńskich relacji. Co znajdziesz w ofercie grillowej przygotowanej przez zespół Hotelu Afrodyta Business & SPA?

Integracja przy grillu firmowym? Warszawa i okolice w hotelu Afrodyta 

Grill firmowy zawsze trwa u nas ok 3 godziny. W tym czasie Twoi pracownicy przyjemnie nawiążą lub pogłębią relację, a popołudnie upłynie im w miłej atmosferze. Dodatkowym plusem takiej mini integracji jest fakt, że może ona odbyć się w dowolny dzień roboczy – i to nawet w środku tygodnia! Właśnie dlatego Hotel Afrodyta to świetne miejsce na piknik firmowy – Warszawa i okolice (a dokładniej: zlokalizowane tutaj firmy) już o tym wiedzą! Mamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. 

Spotkanie przy grillu firmowym w Hotelu Afrodyta rozpoczyna się od podania przekąsek. Składają się na nie sałatki warzywne (albo warzywno-owocowe) oraz pyszne, świeże pieczywo. Daniem głównym są mięsne i rybne potrawy z grilla. Podajemy nie tylko grillowane klasyki, takie jak szaszłyki, karkówka, kiełbaski, ziemniaki i ryby, ale też dania mniej tradycyjne – np. pieczone bataty albo roladki z białej kiełbasy. 

Pamiętamy także o wegetarianach, dla których mamy w ofercie m.in. grillowany ser halloumi, specjalne warzywa czy produkty sojowe.  Do dań z grilla serwowane są klasyczne dodatki takie jak ketchup, musztarda i sosy. Na deser Twoim pracownikom oferujemy sałatkę owocową albo ciasto z sezonowymi owocami – zależnie od pakietu, na który się zdecydujesz.

A może ognisko firmowe?

Miłośnikom integracji firmowej przy ognisku proponujemy z kolei spotkanie z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek nad ogniem. Zapewniamy do nich sprawdzone dodatki, czyli smalec, kiszone ogórki i świeżutkie pieczywo. Integracja firmowa w tej formie to zawsze wyjątkowy klimat! Do tego gra na gitarze lub pokaz firmowych zdjęć na projektorze? Czemu nie!

Dlaczego więc rozchodzić się od razu po grillu lub ognisku firmowym? Jeśli po spotkaniu Twoi pracownicy nabiorą ochoty na dalszą zabawę, doskonale wiemy, co im zaoferować! Piknik firmowy może przerodzić się w wieczorną integrację w rytm muzyki klubowej. Nie każdy hotel ze SPA blisko Warszawy może zaproponować wieczorną integrację w profesjonalnym klubie nocnym z kręglami

Pomysł na integrację firmową z muzyką

Po zakończonym grillowaniu wszystkie zebrane osoby zapraszamy do naszego Klubu Nocnego Utopia na dalszą część integracji! Tutaj o dobry humor Twoich pracowników zadbają barmani oraz DJ. Na pewno nikt nie będzie się nudził, a integracja firmowa pozostawi po sobie jedynie dobre wspomnienia. Warto dodać, że nasz klub nocny to nie tylko korzystanie z parkietu. Czekają na Was także kręgle, piłkarzyki i bilard – z doświadczenia wiemy, że firmowe zawody zawsze wzbudzają spore zainteresowanie i wiele emocji.

A może chciałbyś połączyć spotkanie przy grillu z zabawą w klubie nocnym? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby obydwa typy integracji odbywały się równocześnie. Dzięki temu każdy pracownik poczuje się komfortowo i spędzi z kolegami, koleżankami czas dokładnie tak, jak lubi! Hotel Afrodyta również w tym przypadku sprawdzi się jako dobre miejsce na imprezę firmową w plenerze

Dodatkowe atrakcje dla pracowników, czyli piknik firmowy pod Warszawą i wiele więcej!

Wyjazdy integracyjne dla firm takich jak Twoja to zawsze coś więcej niż grill? W takim razie spodoba Ci się u nas! W naszym ogrodzie, poza miejscami do grillowania, dostępna jest także strefa hamaków. To właśnie tutaj zaproszeni na spotkanie pracownicy mogą w pełni zrelaksować się i odpocząć. Strefa hamaków spodoba się także tym, których zmęczy zabawa na parkiecie.

Każdy wyjazd integracyjny możecie także poszerzyć o wybrane zabiegi SPA albo wizytę w naszym Aqua SPA. To wspaniała okazja do kąpieli w basenie z dodatkowymi atrakcjami (takimi jak np. gejzer), spędzenia czasu w jacuzzi albo relaksu w saunach

Integracja firmowa w hotelu to nie tylko zajęcia prowadzone pod okiem profesjonalistów w salach Centrum Konferencyjnego blisko Warszawy. Latem warto postawić na nieco swobodniejszą formę spotkań. W tej roli świetnie sprawdzi się firmowe ognisko, grill albo piknik integracyjny. Hotel Afrodyta jako miejsce do jego organizacji będzie świetnym wyborem! Nie zdziw się więc, jeśli za rok pracownicy poproszą Cię o powtórkę!'

Zapraszamy do organizacji ognisk i pikników firmowych tak blisko Warszawy! Zielone Radziejowice są tak blisko!

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę lub zapytać o wolny termin to wyślij maila sprzedaz@afrodytaspa.pl 

View on map
Newsletter

In order to provide services at the highest level, the Website uses cookies saved in the browser's memory . Detailed information on the purpose of their use and the possibility to change cookie settings can be found in the Privacy Policy.
By clicking ACCEPT ALL, you agree to the use of technologies such as cookies and to the processing of your personal data collected on the Internet, such as IP addresses and cookie IDs, for marketing purposes(including automatically matching ads to your interests and measuring their performance) by Flis Pierzchała Sp.J., Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325, Radziejowice . You can change cookie settings in the settings.

Manage privacy settings
Cookies necessary for the operation of the website

Cookies necessary for the operation of the services available on the website, enabling the viewing of offers, making reservations, supporting security mechanisms, among others: authentication of users and detection of abuse.

Analytical cookies

Cookies allow the collection of information about the user's use of the website to optimize its functioning and to adapt to the user's expectations.

Marketing cookies

Cookies allow the display of marketing content tailored to user's preferences, and the sending of notifications about marketing offers corresponding to their interests, including product information as well as information about services provided by the website administrator and third parties.

Your preferences have not yet been saved