Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Integracja biznesowa inna niż wszystkie

Integracja biznesowa inna niż wszystkie

The best price only with direct booking
21 Oct' 21
22 Oct' 21
 1. Homepage
 2. BLOG
 3. Integracja biznesowa inna niż wszystkie
23 July 2019

Integracja biznesowa – często wydaje się być wielkim wyzwaniem dla jej organizatorów. Jak zorganizować ciekawe szkolenie, a przy okazji zaoferować pracownikom świetną zabawę i umocnić zespół? Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Dziewczyny z działu B2B wiedzą doskonale, jak zrealizować nietypowy pomysł, więc jeśli szukacie odpowiedniego miejsca – oto jesteśmy.

Czerwony dywan? Występ gwiazdy na prawdziwej scenie? Wieczór w stylu kasyno? Niekiedy poza zwykłym szkoleniem organizowane są u nas prawdziwe eventy na ogromną skalę. Jest to możliwe dzięki wysokiej klasy wyposażeniu i doskonałemu zapleczu technicznemu:

 • Studio kulinarne dla biznesu
 • 10 sal konferencyjnych, które można łączyć w dogodnych konfiguracjach. Mamy również możliwość wprowadzenia auta do sali eventowej.
 • Internet światłowód 100MB /100MB
 • 72 pokoje i apartamenty – przestronne i eleganckie wnętrza
 • Bezpłatny parking dla 170 samochodów
 • Klub nocny z bilardem i kręglami - idealna przestrzeń do organizowania wieczorów tematycznych oraz imprez tanecznych
 • Altana z grillem i miejscem na ognisko, ogród z hamakami i leżakami - w wakacje możliwa jest również integracja na świeżym powietrzu.

Zupełną nowością na rynku spotkań biznesowych są warsztaty kulinarne – innowacyjny pomysł, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Posiłek przy wspólnym stole to okazja do budowania trwałych relacji. Tym bardziej, jeśli wcześniej potrawy zostały wspólnie przygotowane – tworzą się nie tylko więzi, ale przede wszystkim smaki i wspomnienia. W naszym studiu czekają na Was:

 • Warsztaty kulinarne w różnorodnej tematyce - uczestnicy mogą poznać smaki kuchni hiszpańskiej, włoskiej, polskiej, tworzyć dania świąteczne oraz robić przetwory do domowej spiżarni.
 • Pokazy oraz szkolenia barmańskie
 • Niezbędne do pracy narzędzia
 • Autorskie przepisy Szefa Kuchni

Niekiedy zaś firmy stawiają na … relaks. Dlatego też powstała specjalna oferta - “Spa dla biznesu – Express" w której znajdują się zabiegi na ciało, twarz oraz strefa mężczyzny. Hotel dysponuje kilkunastoma gabinetami zabiegowymi, które pozwalają na równoczesne wykonywanie profesjonalnych zabiegów bez konieczności wielogodzinnego oczekiwania na swoją kolej. Na specjalne życzenie Gości istnieje możliwość wynajęcia basenu na wyłączność na kilka godzin lub dni. Dostępna jest również opcja „nocnego saunowania” polegająca na wyłącznym dostępie grupy biznesowej do strefy saun w godzinach od 22 do 1 w nocy.

Zobaczcie jak pobyt w Afrodyta Spa oceniają organizatorzy:

“Każde tak duże wydarzenie jest dla całego działu wielką frajdą. Niekiedy firmy przychodzą do nas z gotowym pomysłem, czasami jednak mają w głowie wizję i potrzebują odpowiedniego nakierowania. Zaplecze techniczne pozwala nam organizować najróżniejsze scenografie. Wieczory tematyczne, kabarety, stand up’y. Sale konferencyjne można przearanżować na różne sposoby. Przy organizacji tak dużych wydarzeń mamy poczucie, że ta praca to wyzwanie, ale i ogromna satysfakcja.” Ewelina

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close