Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Czekamy na Was

Czekamy na Was

The best price only with direct booking
27 Jan' 23
28 Jan' 23
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. News details
29 May 2020

Drodzy Goście, wznawiamy swoją działalność od 05 czerwca 2020!

Hotel Afrodyta Business & Spa **** to obiekt tworzony przez zespół ludzi odpowiedzialnych i oddanych głównej idei hotelarstwa jaką jest gościnność. W czasach pandemii COVID-19, wprowadziliśmy szereg zmian i procedur aby zapewnić Gościom spokojny i bezpieczny pobyt.

W miesiącu czerwcu planujemy funkcjonować dla Was w formule weekendowej. Chcemy nadal tworzyć miejsce idealne do wypoczynku i relaksu, będziemy dostępni obecnie w formule od piątku do niedzieli.

Autentycznie jesteśmy radośni na myśl o pierwszych Gościach, którzy nas odwiedzą. Chcemy usłyszeć Państwa radość w hotelowej restauracji, częstować daniami naszego Szefa Kuchni. Poczęstować świeżo wyciskanymi sokami, za które nas ceniliście. Zaprosić na hamaki do ogrodu hotelowego. Już teraz planujemy nową formułę wyciszających zajęć z gongów tybetańskich w ogrodzie. Pamiętamy z jakich powodów odwiedzaliście nas po intensywnym tygodniu pracy.

 

Chcieliśmy też ucieszyć naszych stałych Gości, którzy zaprzyjaźnili się z współgospodarzami Afrodyty i poinformować, że zespół hotelu, który tworzył kameralną atmosferę pozostał z nami. Gosia, Patrycja, Kinga, Iga, Kamila, Robert, Waldemar i cały nasz zespół szykuje się na weekendy pełne celebrowania dobrego smaku i kojenia zmysłów w hotelowym SPA lub w ogrodzie z hamakami i leżakami.

 

Wierzymy, że Goście nadal potrzebują magii miejsca do idealnego odpoczynku, świeżego powietrza, bliskości z naturą z dala od miejskiego zgiełku.

 

Z radością i tęsknotą oczekujemy na Państwa przyjazd.

 

P.S Już wkrótce rozpoczniemy cykl wpisów informujących jak wykorzystaliśmy czas ostatnich 2 miesięcy.

 

 

Pozdrawiamy 

 

Zespół Hotelu Afrodyta Business & SPA

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close