Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Fotel HydroMassage

Fotel HydroMassage

Najlepsza cena tylko u nas
17 paź' 21
18 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Fotel HydroMassage
14 lutego 2019

Nie jest tajemnicą fakt, iż masaż ma wiele zalet. Chyba każdy z nas miał w życiu z nim styczność i na własnej skórze przekonał się o jego pozytywnym oddziaływaniu na organizm, jak chociażby rozluźnienie spiętych mięśni czy poprawa samopoczucia. Okazuje się, że zalet masażu jest o wiele więcej. Zaliczają się do nich m.in. poprawa cyrkulacji krwi i limfy, uwalnianie endorfin, lepsze dotlenienie mięśni, wspomaganie procesu detoksykacji, pomaganie w obniżeniu ciśnienia krwi.

Mając na uwadze wyżej wymienione korzyści płynące z masażu, Hotel Afrodyta**** Business & SPA oprócz masaży tradycyjnych wykonywanych przez doświadczone masażystki oferuje także możliwość skorzystania z profesjonalnego fotelu masującego HydroMassage, który od stycznia 2019 roku jest do dyspozycji Gości w Strefie Relaksu. Zastanawiacie się, czym ten fotel wyróżnia się na tle innych, znajdujących się w tej części hotelowego SPA? Już wyjaśniamy.

Fotel HydroMassage Lounge zadebiutował na rynku w 2015 roku. Został zbudowany w oparciu o 27 lat innowacji i doświadczeń, aby zapewnić użytkownikom nowe, unikalne doznania w czasie masażu. Wysoka konstrukcja gwarantuje maksymalnie dobrą widoczność i wygodę, a pozycja półleżąca, zwana także antygrawitacyjną, zapewnia większy komfort osobie korzystającej z zabiegu.

Dostępne opcje masażu na fotelu HydroMassage to:

  • masaż całego ciała,
  • masaż wybranych odcinków (plecy, odcinek lędźwiowy, obręcz barkowa, biodra, uda, kończyny dolne lub obszar indywidualnie wybrany przez użytkownika),
  • masaż punktowy,
  • masaż jednokierunkowy (drenaż limfatyczny).

Użytkownik może również dowolnie regulować ciśnienie, prędkość i zakres pracy dysz oraz czas trwania i kierunek masażu.

Urządzenie jest częściowo wypełnione wodą i dzięki temu zapewnia maksymalny komfort Gościa, bez efektu kołysania, a siatka podtrzymująca leżysko, która zapewnia pełne podparcie użytkownika, umożliwia także swobodną zmianę ułożenia ciała w trakcie zabiegu. To rozwiązanie pozwala także Gościowi opuścić urządzenie w dowolnym momencie, nawet w trakcie masażu.

Ekran dotykowy, w który wyposażony jest fotel, umożliwia odtwarzanie relaksacyjnych filmów, muzyki, a nawet korzystanie z przeglądarki internetowej, dzięki czemu 15-minutowa sesja masująca może być jeszcze przyjemniejsza.

Masaż wykonany przez ten fotel gwarantuje niezwykłe doznania, regenerację i poprawę samopoczucia. Zapraszamy do korzystania!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij