Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Hotel z placem zabaw dla dzieci

Hotel z placem zabaw dla dzieci

Najlepsza cena tylko u nas
26 wrz' 21
27 wrz' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Hotel z placem zabaw dla dzieci
17 maja 2019

Nasz hotel lubią pary, przyjaciółki oraz firmy wrażliwe na detale. W tym roku mamy też niespodziankę dla rodzin z dziećmi... 

Z myślą o małych odkrywcach wprowadzamy wiele zmian i atrakcji.
Dla spragnionych wrażeń mamy trampolinę, hamaki, leżaki, pokój zabaw z możliwością zorganizowania seansu bajkowego, basen z brodzikiem.

Dodatkowo jesienią na terenie ogrodu powstał kolorowy plac zabaw z tablicami interaktywnymi! W otoczeniu przyrody dzieci mogą się bawić w najlepsze i korzystać z czystego powietrza otaczającego nas Rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska.

Do dyspozycji Waszych pociech są zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki, ścianki wspinaczkowe i wiele, wiele innych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ nasz plac zabaw dostosowany jest zarówno do młodszych, jak i starszych dzieci.

Wokół placyku znajdziecie dodatkowo tablice z obrazami Józefa Chełmońskiego z opisami historii postania dzieł. Idealne połączenie nauki i zabawy!


Co bardzo istotne, nasz plac zabaw regularne przechodzi badania techniczne i konserwacje – w trosce o bezpieczeństwo.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was do zabawy!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij