Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Czekamy na Was

Czekamy na Was

Najlepsza cena tylko u nas
23 paź' 21
24 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Szczegóły aktualności
29 maja 2020

Drodzy Goście, wznawiamy swoją działalność od 05 czerwca 2020!

Hotel Afrodyta Business & Spa **** to obiekt tworzony przez zespół ludzi odpowiedzialnych i oddanych głównej idei hotelarstwa jaką jest gościnność. W czasach pandemii COVID-19, wprowadziliśmy szereg zmian i procedur aby zapewnić Gościom spokojny i bezpieczny pobyt.

W miesiącu czerwcu planujemy funkcjonować dla Was w formule weekendowej. Chcemy nadal tworzyć miejsce idealne do wypoczynku i relaksu, będziemy dostępni obecnie w formule od piątku do niedzieli.

Autentycznie jesteśmy radośni na myśl o pierwszych Gościach, którzy nas odwiedzą. Chcemy usłyszeć Państwa radość w hotelowej restauracji, częstować daniami naszego Szefa Kuchni. Poczęstować świeżo wyciskanymi sokami, za które nas ceniliście. Zaprosić na hamaki do ogrodu hotelowego. Już teraz planujemy nową formułę wyciszających zajęć z gongów tybetańskich w ogrodzie. Pamiętamy z jakich powodów odwiedzaliście nas po intensywnym tygodniu pracy.

 

Chcieliśmy też ucieszyć naszych stałych Gości, którzy zaprzyjaźnili się z współgospodarzami Afrodyty i poinformować, że zespół hotelu, który tworzył kameralną atmosferę pozostał z nami. Gosia, Patrycja, Kinga, Iga, Kamila, Robert, Waldemar i cały nasz zespół szykuje się na weekendy pełne celebrowania dobrego smaku i kojenia zmysłów w hotelowym SPA lub w ogrodzie z hamakami i leżakami.

 

Wierzymy, że Goście nadal potrzebują magii miejsca do idealnego odpoczynku, świeżego powietrza, bliskości z naturą z dala od miejskiego zgiełku.

 

Z radością i tęsknotą oczekujemy na Państwa przyjazd.

 

P.S Już wkrótce rozpoczniemy cykl wpisów informujących jak wykorzystaliśmy czas ostatnich 2 miesięcy.

 

 

Pozdrawiamy 

 

Zespół Hotelu Afrodyta Business & SPA

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij