Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Strefa Hydromasażu - oaza wyciszenia i regeneracji!

Strefa Hydromasażu - oaza wyciszenia i regeneracji!

The best price only with direct booking
23 Oct' 21
24 Oct' 21
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. Strefa Hydromasażu - oaza wyciszenia i regeneracji!
05 February 2020

Tak jak zapowiadaliśmy rok 2020 zaczynamy w wielkim stylu – od zmian, nowości i ulepszeń! Dlatego też w naszym SPA powstała specjalna strefa hydromasażu – miejsce dla osób ceniących kameralność, relaks, spokój, naturę… to oaza wyciszenia i regeneracji w zaledwie 15 minut!

          Ciekawi Was pewnie skąd taki pomysł… do tej pory przecież hydromasaż mieścił się w strefie relaksu? Wiele razy już podkreślaliśmy, że opinie oraz sugestie Gości są dla nas niezwykle cenne. Wszelkie uwagi bierzemy pod lupę i analizujemy je, szukamy rozwiązań, które zadowolą wszystkich odwiedzających Afrodytę – Gości indywidualnych i biznesowych. Napływały do nas sygnały, że masaż na fotelu choć fenomenalny, powoduje lekki dyskomfort z uwagi na szum, który wywoływał w Strefie Relaksu. Dlatego stworzyliśmy oddzielną przestrzeń w klimacie zielonej, rajskiej wyspy. Wizyta w nwej strefie do masażu to świetna opcja na regenerację w czasie pobytu weekendowego. Koniecznie obejrzyjcie filmik z relacją

Czym właściwie jest fotel HydroMassage?

W dzisiejszych czasach tak bardzo potrzebujemy wyciszenia i regeneracji, chwili ucieczki od codziennego pośpiechu. Nie jest tajemnicą fakt, iż masaż ma wiele zalet. Chyba każdy z nas miał w życiu z nim styczność i na własnej skórze przekonał się o jego pozytywnym oddziaływaniu na organizm, jak chociażby rozluźnienie spiętych mięśni czy poprawa samopoczucia.
Fotel HydroMassage Lounge został stworzony w oparciu o 27 lat innowacji i doświadczeń, aby zapewnić użytkownikom nowe, unikalne doznania w czasie masażu.

Dostępne opcje masażu na fotelu HydroMassage to:

  • masaż całego ciała,
  • masaż wybranych odcinków (plecy, odcinek lędźwiowy, obręcz barkowa, biodra, uda, kończyny dolne lub obszar indywidualnie wybrany przez użytkownika),
  • masaż punktowy,
  • masaż jednokierunkowy (drenaż limfatyczny).

Użytkownik może również dowolnie regulować ciśnienie, prędkość i zakres pracy dysz oraz czas trwania i kierunek masażu.
Fotel wyposażony jest w dotykowy ekran, który umożliwia odtwarzanie relaksacyjnych filmów, muzyki, a nawet korzystanie z przeglądarki internetowej, dzięki czemu 15-minutowa sesja może być jeszcze przyjemniejsza!

              Idealne rozwiązanie dla ludzi biznesu!

Dokładnie tak! Nasza nowa przestrzeń powstała również z myślą o klientach biznesowych. Stanowi idealny pomysł na wykorzystanie przerwy podczas konferencji czy szkoleniach organizowanych w Afrodycie. Zwykle organizatorzy odsuwali myśl o masażach, gdyż są one jednogodzinne, ponieważ na 1 dniowych spotkaniach nie ma na nie czasu – dzięki temu rozwiązaniu każdy może skorzystać z chwili relaksu i odprężenia nawet w przerwie kawowej!

Zapraszamy Was serdecznie na chwile wytchnienia w naszym nowym, zielonym zakątku.
Jeśli macie dodatkowe pytania bądź chcielibyście zarezerwować masaż na weekendowy pobyt nasza Recepcja Spa służy pomocą!

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close