Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Starożytne Greckie SPA Bogów Biznesu

Starożytne Greckie SPA Bogów Biznesu

The best price only with direct booking
23 Oct' 21
24 Oct' 21
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. Starożytne Greckie SPA Bogów Biznesu
24 January 2020

Firmy często wybierają nasz hotel pod Warszawą jako miejsce spotkań biznesowych i konferencji branżowych. Znamy świetnie powody tego i w zamian za obdarzenie nas zaufaniem i byciem z nami, specjalnie stworzyliśmy przepis na relaks dla grup biznesowych w SPA – PO GRECKU. Odwiedzające nas firmy, które w trakcie dnia spędzają czas na intensywnym szkoleniu potrzebują czegoś ekstra na wieczór – czegoś co pozwoli zapomnieć o intensywnej pracy i pośpiechu.

Nasz hotel istnieje pod nazwą AFRODYTA. Ta nazwa do czegoś zobowiązuje. Grecka bogini piękna stworzyła SPA o nazwie „Starożytne Greckie Spa Bogów Biznesu”. Tu każdy zapomni o codziennej gonitwie, pracy, stresie… Tu rządzą bogowie i boginie, które dla każdego mają przepis na młodość, relaks, odprężenie i przeniesienie do starożytności, gdzie dbanie o siły witalne było na porządku dziennym. Każdy zabieg jest uosobieniem mocy danego Boga - jego sił i darów. Wspaniałego efektu na skórze dodadzą drogocenne składniki mineralne produktów firmy Thalgo.

               Aby każdy mógł dobrać rodzaj zabiegu do swoich indywidualnych potrzeb starożytne SPA dzieli się na 4 strefy: 

  • Demeter, Hebe i Posejdon zadbają o oczyszczenie ciała.
  • Atena, Artemida i Selen rozświetlą i nawilżą cerę.
  • Starożytny masaż tajski stóp i głowy świetnie wprowadzi nas w strefę masaży ciała. Hekate i Artemida w orientalny sposób wymasują spięte mięśnie, a Helios i Hestia rozświetlą i rozgrzeją ciało. Afrodyta wdzięcznie odda bogactwo swoich alg.
  • Bóg Asklepios jak i Hefajstos byli wiecznie zapracowani, ale doskonale znali potrzebę masażu placów, gdyż wystarczy na to tylko 30 minut. Bogini Hebe dzięki korzystaniu z kapsuły młodości zachęca do seansu połączonego z masażem twarzy.

Z naszych Greckich zabiegow korzystały już dziewczyny z Teamu Sprzedaży Biznesowej, aby jeszcze lepiej doradzać w wyborze. Oto ich wrażenia:

"Jako osoba oferująca swoim Gościom możliwość skorzystania z relaksu, postanowiłam sama spróbować jednego z masaży, wybór padł na „ Algi Afrodyty”. W swoich odczuciach nie będę jednak koncentrowała się na samym zabiegu, oczywiście był on niesamowicie przyjemny, pozwolił mi zapomnieć o tematach dnia codziennego. Najcudowniejsze było to jak czułam się po samym masażu - zapach skóry, jej nawilżenie, blask i przede wszystkim energia a za zarazem lekkość jaką czułam to atut niepodważalny tego cudownego zabiegu."

Patrycja Radomska
Kierownik Działu Sprzedaży

 

„To było niesamowite przeżycie. Warto było poddać się w profesjonalne ręce fizjoterapeutów Afrodyty. Miałam okazje przetestować Czar Hekate – orientalny masaż lomi lomi, który wprowadził mnie do innego świata i kultury. Muzyka, atmosfera, zapachy jakie towarzyszyły podczas masażu, to prawdziwy raj dla zmysłów. Okład Posejdona – muł morski z peelingującą solą morską – doskonałe oczyszczenie ciała, a tajski masaż stóp – pobudził wszystkie receptory i poczułam przepływ energii przez całe ciało.”

Sylwia Choińska
Specjalista ds. Sprzedaży Biznesowej

Mamy nadzieję, że pobudziliśmy Waszą wyobraźnie a podróż do SPA Afrodyty sprawi, że poczujecie Grecki klimat i siłę bóstw. Na wszelkie pytania odpowie nasz team sprzedaży biznesowej – ZAPRASZAMY!

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close