Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Rodzinne Święta Wielkanocne w hotelu ze SPA

Rodzinne Święta Wielkanocne w hotelu ze SPA

The best price only with direct booking
08 Dec' 21
09 Dec' 21
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. Rodzinne Święta Wielkanocne w hotelu ze SPA
17 January 2020

Opowiadaliśmy Wam już na blogu jak w hotelu Afrodyta wyglądają święta Bożego Narodzenia oraz pobyt sylwestrowy. Przyszedł czas, aby podzielić się z Wami opowieścią o wyjątkowych, rodzinnych świętach Wielkiej Nocy, w tym przypadku z dala od zgiełku miasta. Jeśli marzycie, aby spędzić ten świąteczny czas w atmosferze relaksu i odpoczynku, ten wpis jest właśnie dla Was! 

Zapewne zastawia Was, kto decyduje się na spędzenie świąt w hotelu? Każdy chociaż raz w głębi duszy pragnął, aby po prostu zapomnieć o gorączkowych zakupach, gotowaniu, sprzątaniu… i po prostu pobyć z najbliższymi. Nasi Goście to rodziny, które przyjeżdżają do nas od lat i doskonale znają nasz hotel oraz załogę. Po wielu wspólnie spędzonych latach czujemy się jak rodzina. Świąteczne pobyty wybierają również osoby, które chcą spróbować czegoś nowego – połączyć prawdziwe święta z relaksem w SPA. Zazwyczaj takie pobyty przeradzają się w relacje na lata… Z roku na rok staramy się zaskakiwać naszych Gości nowymi atrakcjami i udogodnieniami. 

Jakich atrakcji mogą spodziewać się Goście w ten wyjątkowy czas? 

Pobyt wielkanocny w Afrodycie zaczyna się 10 kwietnia i trwa do 13 kwietnia. W tym czasie każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje dla małych i dużych Gości gwarantowane. 

W Wielki Piątek wspólnie zasiądziemy do uroczystej obiadokolacji. W sobotę każda rodzina otrzyma wielkanocny koszyczek, który można będzie poświęcić w pobliskim pięknym kościółku. Wieczorem w ogrodzie ogrzeje nas ognisko z muzyką na żywo, które w opinii Gości jest elementem niezbędnym podczas pobytu u nas. W programie również: wielkanocny koncert dla całej rodziny, warsztaty kulinarne dla dzieci w studiu kulinarnym, animacje dla najmłodszych oraz dla starszych dzieci, turniej rodzinny gry w kręgle.

Budząca się do życia przyroda w pewnością sprawi, że z chęcią będziecie odwiedzać naszą strefę chillout z hamakami w ogrodzie. Dla starszych przygotowaliśmy moc odprężenia w SPA – dostępna będzie strefa relaksu, sala masażu z fotelami masującymi i konsultacją. Z pewnością zaciekawi Was również nasza nowość – podczas pobytu wielkanocnego będziecie mogli uczestniczyć w zajęciach relaksujących przy misach i gongach. Na śniadaniach królować będzie bogaty bufet, stacja live cooking oraz świeżo wyciskane soki.

Niedziela to czas dla rodziny – uroczyste śniadanie oraz obiadokolacja zachwyci najbardziej wymagających Gości – sami zobaczcie, jak prezentowała się rok temu. 

Dodatkowo w niedzielę oraz poniedziałek dostępny będzie bufet ciast, słodkości oraz napoi gorących. Lany poniedziałek nie może obejść się bez wodnych psot, dlatego zapraszamy wszystkich do naszej strefy Aqua SPA. Tego dnia będziecie mogli też zadbać o zdrowie – w naszej restauracji znajdziecie bufet zdrowia i witalności.

Pamiętajcie, że jesteśmy hotelem przyjaznym zwierzętom, więc zapraszamy serdecznie z waszymi czworonożnymi pupilami. Wiadomo, że święta są czasem, który chcemy spędzić w pełnym gronie rodziny – nasi pupile są dla nas równie ważni co nasi Goście. 

Spędźcie razem z nami niezwykłe, rodzinne święta wielkanocne w towarzystwie budzącej się do życia przyrody, pełne magicznej atmosfery, beztroski i wyjątkowych rodzinnych relacji. Zapraszamy do kontaktu z naszą Recepcją Główną! 

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close