Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Nagroda Najlepsze Beauty Spa dla hotelu Afrodyta!

Nagroda Najlepsze Beauty Spa dla hotelu Afrodyta!

The best price only with direct booking
17 Oct' 21
18 Oct' 21
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. Nagroda Najlepsze Beauty Spa dla hotelu Afrodyta!
22 September 2019

Zaledwie kilka dni temu w naszym Team SPA emocje sięgały zenitu… wszystko to za sprawą Gali Konkursu Perfect Spa Awards 2019 organizowanego przez SPAeden! Nasza dumna delegacja w składzie – Kierownik Spa Patrycja Kacprzak – Sado oraz Recepcjonistka Spa – Izabela Kołosowska w napięciu czekały na werdykt – czy Afrodyta otrzyma tytuł Perfect Spa? Już dzisiaj z radością informujemy, iż Hotel Afrodyta Busieness & Spa wygrał plebiscyt Perfect SPA Awrads 2019 w kategorii Najlepsze Beauty Spa!

Pozytywne opinie są dla nas największą nagrodą, dlatego dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Każdego dnia walczymy o relaksujące masaże, profesjonalne zabiegi, olśniewające paznokcie w najmodniejszych kolorach! Niepowtarzalny klimat naszego Spa tworzą orientalne gabinety, które przenoszą Gości na dalekie wyspy. Nie sposób nie wspomnieć o zawsze uśmiechniętej obsłudze recepcji – Iza, Ola i Marianna doskonale potrafią doskonale doradzić w wyborze odpowiedniego zabiegu.

Od kilku lat otrzymujemy nominacje w konkursie SPA Prestige Awards. Tegoroczna XIII Gala odbyła się w warszawskim Hotelu Rennaisance, w którym wybrano najlepsze polskie hotele SPA & Wellness oraz Day SPA. Wraz z Izabelą Kołosowską – recepcjonistką SPA, która wyczaruje miejsce na zabieg nawet jeśli już go nie ma! :) Miałyśmy zaszczyt odebrać główną nagrodę  w kategorii Beauty SPA 2019. Jest wiele wyjątkowych hoteli ze SPA, które mają swój urok. Jednak Afrodyta to coś więcej niż niepowtarzalny klimat - to przede wszystkim wspaniały zespół od zadań specjalnych. Nasi pracownicy to ludzie z pasją – i widać to a co dzień. To na ich ręce składam ta piękną statuetkę oraz dyplom!"

Patrycja Kacprzak -Sado - kierownik SPA

 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że klienci po raz kolejny nam zaufali i bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy dalej się rozwijać i poszerzać horyzonty – przed nami kolejne szkolenia i warsztaty! Nagroda ta jest dla nas motywacja do zdobywania kolejnych szczytów i możemy śmiało powiedzieć, że na pewno damy rade.”

Masażystka

Nagroda jest dla nas wszystkich wielką radością oraz motywacją, aby uczynić każdy pobyt w Afrodycie niezapomnianym doznaniem i doświadczeniem, którego wspominanie sprawia, że Goście powracają do malowniczych Radziejowic!

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close