Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
W zaledwie 30 minut z Warszawy do Radziejowic

W zaledwie 30 minut z Warszawy do Radziejowic

The best price only with direct booking
21 Oct' 21
22 Oct' 21
  1. Homepage
  2. BLOG
  3. W zaledwie 30 minut z Warszawy do Radziejowic
09 October 2019

Wszystkie drogi prowadzą do Afrodyty – tak właśnie stało się za sprawą otwarcia nowego odcinka ekspresówki S8. Teraz dojedziecie z Warszawy do Radziejowic bez świateł w zaledwie 30 minut! Prace nad odcinkiem trasy Radziejowice - Przeszkoda o długości około 9,9 km oficjalnie zostały zakończone, a droga oddana do użytku.

Warto zaznaczyć, że dostępne jest również alternatywne połączenie autostradą A2, która doprowadzi Was przyjemną i łatwą trasą z Łodzi. Z każdej strony Polski dojazd do Afrodyty jest komfortowy – a bezpieczna i szybka podróż w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna. 

Co to oznacza? Zapewne każdy z Was wie jak do tej pory wyglądała przeprawa z Warszawy – liczne objazdy, światła, korki... Teraz spontaniczny weekendowy wypad do Spa pod Warszawą to komfortowa podróż. W zaledwie 30 minut przeniesiecie się z zatłoczonego miasta do zielonych płuc Dąbrowy Radziejowskiej.

To również świetna informacja dla biznesu. Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru miejsca na konferencję czy spotkanie biznesowe jest lokalizacja. Jeśli zależy Wam na zorganizowaniu ciekawego szkolenia w hotelu łączącym relaks z pracą, a jednocześnie znajdującym się nieopodal Warszawy – to strzał w 10! Dodatkowo warto sprawdzić, czy będziemy mieć możliwość pozostawienia auta w pobliżu, na bezpłatnym parkingu. Często lokalizacja w centrum miasta wiąże się z utrudnieniami z powodu braku miejsca. Ponad to w większości miast obowiązują płatne strefy parkowania. W Afrodycie dostępne są bezpłatne parkingi.


Fot.: GDDKiA

View on map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close