Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Jak wyglądają nasze sale konferencyjne?

Jak wyglądają nasze sale konferencyjne?

Najlepsza cena tylko u nas
24 wrz' 23
25 wrz' 23
 1. Strona główna
 2. BLOG
 3. Jak wyglądają nasze sale konferencyjne?
31 sierpnia 2021

Sale konferencyjne dla laika wydają się być identyczne. Czasami różni je kolor ścian lub wykładziny i oczywiście wielkość. Eksperci z agencji eventowych mają znacznie większe wymagania co do sal konferencyjnych. Hotel konferencyjny, który spełnia większość lub wszystkie wymagania jest na wagę złota. W zalewie hoteli z salami konferencyjnymi należy wyróżnić swoją ofertę konferencyjną. Hotel Afrodyta Business & Spa znany jest ze swej bogatej oferty wypoczynkowej. Dziś przedstawimy Wam hotel jako wyjątkowe centrum konferencyjne blisko Warszawy i Łodzi. 

Wyjątkowe sale konferencyjne w hotelu pod Warszawą w skrócie: 

 1.  ​Możliwość wstawienia samochodów.  
 2. Szybka zmiana aranżacji poprzez podświetlany sufit zmieniający kolory. 

 3. Doskonałe nagłośnienie wbudowane w sufity. 

 4. Duże ekrany chowane w sufit. 

 5. Eleganckie drewniane podłogi w każdej sali.  

 6. Możliwość zaciemnienia sal w 100%. 

 7. Dedykowany informatyk podczas eventu oraz koordynator przed i w trakcie eventu. 

 8. Oferta przerw kawowych z bufetami fit i vege. 

 9. Wyłącznie świeżo mielona kawa parzona z samoobsługowych ekspresów. 

 10. W pełni wyposażone studio kulinarne. 

 11. Strefa hamakowa w hotelowym ogrodzie do relaksu w przerwie kawowej. 

 

Sala konferencyjna z możliwością wstawienia samochodu 

 

Wiele hoteli posiada sale konferencyjne. Nie do każdej jednak można wjechać samochodem. Hotel Afrodyta Business & Spa to jeden z nielicznych hoteli na Mazowszu poza Warszawą, który posiada odpowiednie przestrzenie eventowe. Nasze sale konferencyjne wyposażone są w trwałe i stabilne podłogi, mogące udźwignąć ciężar samochodów. Co najważniejsze - posiadają także odpowiednio szerokie drzwi oraz rampę i podjazd, po którym wprowadzenie samochodu do sali konferencyjnej jest proste jak parkowanie na parkingu. Taka funkcjonalność oferuje nie tylko możliwości prezentacji nowych marek samochodów, ale także innych dużych urządzeń jak sprzęt AGD, budowlany, maszyny specjalistyczne czy chociażby duże elementy scenograficzne i dekoracyjne.  

 

Wykreuj własną aranżację sali konferencyjnej bez żadnych kosztów  

 

Wbudowane w sufit ledowe oświetlenie zmieniające kolory to nie tylko modny gadżet - to jedna z ciekawszych funkcjonalności sali konferencyjnej. Tematyczne konferencje, prezentacje nowych produktów czy impreza integracyjna mogą być przeprowadzone w firmowych barwach. Zaaranżowanie scenerii lodowej, tropikalnego błękitu czy czerwieni zachodzącego słońca nigdy nie było prostsze i tańsze.  

 

Dobrze nagłośniona sala konferencyjna, by nic nie umknęło uczestnikom spotkania 

 

W Warszawie znajduje się wiele firm wynajmujących nagłośnienie. Jego transport poza miasto jest jednak drogi. Dlatego też niezwykle istotne w hotelach konferencyjnych znajdujących się poza dużymi miastami jest posiadania własnego dobrego nagłośnienia. W Hotelu Afrodyta Business & Spa w salach konferencyjnych posiadamy nagłośnienie wbudowane w sufity. Dzięki temu głos jest równomiernie rozprowadzony po całej sali konferencyjnej i dobrze słyszalny. Wysokiej jakości sprzęt gwarantuje czyste brzmienie dźwięku, a brak kabli i stojaków nie ogranicza przestrzeni i nie psuje wizualnej atrakcyjności sali konferencyjnej. 

 

Ekrany całkowicie chowane w sufit - szczegół który nie umknie żadnemu organizatorowi konferencji i bankietu  

 

Wydaje się, że ekran w sali konferencyjnej to rzecz oczywista. Tak, ale tylko w przypadku sali typowo szkoleniowej. Hotele z salami konferencyjnymi pod Warszawą oferują zazwyczaj sale multifunkcyjne. Nie inaczej jest w przypadku Hotelu Afrodyta Business & Spa. Neutralna kolorystyka i wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny sprzyja organizacji kongresu i konferencji. Natomiast delikatne dekoracje, 4-gwiazdkowa obsługa i całkowite ukrycie sprzętu technicznego w ścianach i sufitach umożliwia zorganizowanie eleganckiego balu, kolacji lub koncertu bez wrażenia przebywania w sali typowo konferencyjnej.   

 

Drewniana podłoga w sali konferencyjnej jest lepsza niż wykładzina 

 

Większość sal konferencyjnych w hotelach posiada wykładzinę. To rozwiązanie wybierane jest ze względu na koszty oraz właściwości wygłuszające. W Hotelu Afrodyta jednak postawiliśmy na całkowicie drewniane podłogi. Dzięki temu nasze sale konferencyjne są eleganckie, multifunkcyjne, umożliwiają wprowadzenie samochodu i nie wymagają rozkładania parkietu tanecznego, co znacząco zmniejsza koszty organizacji konferencji z imprezą integracyjną. Odpowiednie wygłuszenie sal uzyskaliśmy poprzez ściany i oddalenie sal od części noclegowej. 

 

Noc w dzień, czyli nie tylko oświetlenie ale i zaciemnienie sal konferencyjnych 

 

Odpowiednie zaciemnienie sal konferencyjnych jest równie ważne co ich oświetlenie. Istotne to jest  zwłaszcza w hotelu położonym na wsi wśród zieleni, który wpuszcza maksimum słońca do swych wnętrz poprzez wielkie okna. Idąc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów MICE, wyposażyliśmy nasze sale konferencyjne w 100% zaciemnienie. Pozwala to na przeprowadzenie wszelkich prezentacji, ale także zbudowanie odpowiedniego nastroju poprzez punktowe lub kolorowe oświetlenie ledowe o każdej porze doby.  

 

Dedykowany informatyk podczas eventu oraz koordynator przed i w trakcie eventu 

 

Nowoczesny sprzęt audio-wizualny charakteryzuje się niekiedy dużym skomplikowaniem obsługi. Dochodzące do tego oprogramowanie do videokonferencji, różne aplikacje komputerowe i mobilne oraz systemy komputerowe potrafią zestresować nawet doświadczonego organizatora konferencji. Właśnie dlatego oferujemy usługi dedykowanego informatyka podczas trwania całej konferencji. Jest to unikatowe rozwiązanie w hotelach konferencyjnych poza Warszawą i innymi dużymi miastami. Dla pełnej satysfakcji naszych Klientów pracuje także koordynator konferencji, który służy wsparciem merytorycznym i podstawowym technicznym.  

 

Tematyczne przerwy kawowe podczas konferencji to dobre uzupełnienie doświadczenia uczestników spotkania  

 

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to co i jak spożywa. Zdobywanie i wymiana wiedzy na kongresie to tylko część doświadczenia uczestników. Dobry storytelling wydarzenia zbudować można także dopasowanym posiłkiem. Tematyczne bufety kawowe, zwłaszcza te fit i wege, dopasowują się do obowiązujących trendów zdrowego stylu życia, ekologii i zmniejszania własnego śladu węglowego. A to z kolei idealnie pasuje do filozofii Hotelu Afrodyta Business & Spa, który pracuje i rozwija się w zrównoważony sposób (sustainable development).  

 

Wszystko ok, ale najpierw kawa (z ekspresu)

 

Jak sama nazwa wskazuje, kawa to podstawa każdej przerwy kawowej podczas konferencji. W Hotelu Afrodyta Business & Spa serwujemy wyłącznie świeżo mieloną kawę z ekspresów ciśnieniowych. Gwarantują one najlepszy smak napoju, jego świeżość i szybkość przygotowania. Wysokowydajne urządzenia umożliwiają sprawne przygotowanie kawy nawet dla wielu uczestników dużych konferencji w krótkim czasie przerwy między panelami. Samoobsługowe urządzenia gwarantują także najlepszy stosunek jakości do ceny przygotowania napoju.  

 

Wspólne gotowanie i spożywanie posiłków zbliża ludzi, także na konferencji  

 

Hotel Afrodyta Business & Spa to prawdopodobnie jedyny hotel pod Warszawą oferujący własne w pełni wyposażone studio kulinarne. Znajdujące się w centrum konferencyjnym Dwór Afrodyta studio kulinarne jest doskonałym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej w trakcie lub po konferencji. Jak wielokrotnie dowiedziono wspólne spożywanie posiłków łączy nawet nieznajomych sobie ludzi. Od niedawna modne jest także wspólne gotowanie. Trend ten podchwyciły niektóre restauracje, a nawet znana sieć salonów meblowych ze Szwecji. Wciąż jest to jednak ewenement w branży hotelarskiej. Przygotowanie mobilnego studia kulinarnego jest niezwykle kosztowne, pracochłonne, a do tego nie każdy hotel zgodzi się na taki event w swojej sali konferencyjnej. U nas nie będzie takich dylematów. Wielki stół, odpowiednia ilość sprzętów AGD i wyposażenia kuchennego oraz asysta profesjonalnych kucharzy gwarantują usługę najwyższej jakości.  

 

A na koniec lub w przerwie konferencji, relaks w strefie hamaków w ogrodzie Afrodyty  

 

Na koniec zostawiliśmy coś czego próżno szukać w hotelach konferencyjnych w Warszawie czy Łodzi. Jest to także rzadko spotykane w innych hotelach z salami konferencyjnymi pod Warszawą. Strefa hamaków w dużym ogrodzie przy salach konferencyjnych to idealne miejsce na przerwę kawową, podczas której można odetchnąć pełną piersią czystym powietrzem, przewietrzyć umysł i odprężyć oczy. To doskonałe uzupełnienie strefy Aqua Spa w Hotelu Afrodyta Business & Spa. Należy tylko spieszyć się, aby zdążyć z rezerwacją sali konferencyjnej późną wiosną, latem lub wczesną jesienią kiedy pogoda pozwoli w pełni wykorzystać potencjał ogrodu i przerwy kawowej na świeżym powietrzu.  

 

Zarezerwuj salę konferencyjną w najlepszym hotelu konferencyjnym pod Warszawą  

 

Hotel Afrodyta Business i Spa to hotel stworzony do bleisure, czyli połączenia biznesu i odpoczynku na łonie przyrody (business + leisure). Powyżej opisaliśmy wyłącznie zalety naszych sal konferencyjnych. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie Spa, Aqua Spa, Restauracji i Klubu Nocnego zajrzyjcie do innych wpisów w naszym hotelowym blogu lub od razu skontaktujcie się z naszym Działem Sprzedaży. Zapraszamy Was do najlepszego hotelu konferencyjnego na Mazowszu z szybkim dojazdem zarówno ze strony Łodzi jak i Warszawy.  

Zobacz na mapie
Newsletter

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Flis Pierzchała Sp.J., Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325, Radziejowice Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane