Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Piękne dłonie i stopy przez cały rok

Piękne dłonie i stopy przez cały rok

Najlepsza cena tylko u nas
23 paź' 21
24 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Piękne dłonie i stopy przez cały rok
19 czerwca 2019

Wielu osobom SPA kojarzy się jedynie z odprężającymi masażami. To miejsce, gdzie człowiek przychodzi się zrelaksować i wyciszyć. Jednak w Afrodycie czeka na Was coś więcej – kompleksowa oferta zabiegów dla stóp i dłoni, która sprawi, że w letnie miesiące z dumą będziecie zakładać stylowe sandałki.

Jeśli marzycie i pięknych paznokciach to koniecznie musicie wiedzieć, że:

  • u Nas czeka na Was szeroka gama lakierów klasycznych oraz hybrydowych od Indigo Nails Lab. Indigo jest marką wiodącą na rynku oferująca produkty najwyższej jakości. Co istotne, lakiery nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego – są w pełni wegańskie. Delikatne nude czy szalone wakacyjne neony – wybór należy do Was;
  • narzędzia używane podczas zabiegów są w pełni sterylne dzięki autoklawowi znajdującemu się w naszym SPA. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w odróżnieniu od zwykłej myjki z preparatem dezynfekującym autoklaw sprawia, iż wszelkie frezy radełka i cążki są bezpieczne, jałowe i pozbawione form przetrwalnikowych. Jak rozpoznać bezpieczny pakiet narzędzi? Na kieszonce pasek będzie koloru czarnego jak na poniższym zdjęciu;

  • jeśli Wasze dłonie i stopy potrzebują także regeneracji, to proponujemy Wam dodatkowo okład parafinowy, który ukoi spękaną i suchą skórę.  Zimą świetnie sprawdzi się kuracja miodowo – mleczna na dłonie - nawilżający rytuał w skład którego wchodzi peeling oraz masaż na odżywczym maśle miodowo-mlecznym. 

Jak głosi przysłowie, piękne dłonie są naszą wizytówką, dlatego nie zapominajmy o nich podczas pobytu w Spa. Nasze stylistki zadbają o starannie wykonaną stylizację.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij