Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Lunch dla Biznesu

Lunch dla Biznesu

Najlepsza cena tylko u nas
23 paź' 21
24 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Lunch dla Biznesu
10 czerwca 2019

To, że uwielbiamy przygotowywać spotkania biznesowe zapewne wiedzą już firmy, które z nami współpracują... Z ekscytacją wsłuchujemy się w szalone pomysły organizatorów, a i sami wprowadzamy nowe atrakcje – od niedawna z powodzeniem funkcjonuje Studio Kulinarne dla Biznesu.

Nasz Team Sprzedaży Biznesowej to kobiety od eventów i zadań specjalnych! Jak wiadomo, podstawą dobrej sprzedaży jest znajomość produktu, dlatego niedawno odbyły się degustacje nowych pozycji w menu – między innymi potraw przyrządzonych na kamieniach Steak Rock.

Na talerzach w rolach głównych:

  • Tagliatelle z chorizo i szpinakiem

  • Łosoś wędzony siekany ze szczypiorkiem i fioletowym ziemniakiem

  • Grillowane krewetki na kamieniu Steak Rock z dodatkami i trzema dipami

Powodem, dla którego chciałyśmy wziąć udział w degustacji, było poznanie samego produktu – łatwiej jest zaproponować danie, wiedząc jak smakuje i wygląda. Kamień wulkaniczny jest naszą nowością – aby móc o tym opowiadać trzeba było tego doświadczyć.” Patrycja Radomska, Kierownik Działu Sprzedaży  


„Zastanawiałyśmy się, czy ten nagrzany kamień w kontakcie z krewetkami nie będzie strzelał, pryskał, dymił – mogłoby to być mało komfortowe dla naszych Gości. Zaskoczył nas sposób podania – zaskakujący i spektakularny (co możecie zobaczyć na zdjęciach). Dużym atutem tego rodzaju posiłku jest kontrola poziomu wysmażenia według osobistych preferencji. Doszłyśmy do wniosku, że wspólna degustacja stała się niejako formą integracji w dziale, a przy okazji była to świetna zabawa. Z całą pewnością odwiedzających Gości będziemy gorąco zachęcać do wypróbowania dań z kamieni Steak Rock (wersja rybna, mięsna i warzywna), ponieważ są to zupełnie nowe doznania kulinarne.” – Ewelina Kozłowska – Walczak, Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży 

Nietuzinkowa kuchnia Afrodyty potrafi zaskoczyć... Team Działu Sprzedaży już o tym wie, teraz pora na Was! 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij