Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Strefa Hydromasażu - oaza wyciszenia i regeneracji!

Strefa Hydromasażu - oaza wyciszenia i regeneracji!

Najlepsza cena tylko u nas
21 paź' 21
22 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Strefa Hydromasażu - oaza wyciszenia i regeneracji!
05 lutego 2020

Tak jak zapowiadaliśmy rok 2020 zaczynamy w wielkim stylu – od zmian, nowości i ulepszeń! Dlatego też w naszym SPA powstała specjalna strefa hydromasażu – miejsce dla osób ceniących kameralność, relaks, spokój, naturę… to oaza wyciszenia i regeneracji w zaledwie 15 minut!

          Ciekawi Was pewnie skąd taki pomysł… do tej pory przecież hydromasaż mieścił się w strefie relaksu? Wiele razy już podkreślaliśmy, że opinie oraz sugestie Gości są dla nas niezwykle cenne. Wszelkie uwagi bierzemy pod lupę i analizujemy je, szukamy rozwiązań, które zadowolą wszystkich odwiedzających Afrodytę – Gości indywidualnych i biznesowych. Napływały do nas sygnały, że masaż na fotelu choć fenomenalny, powoduje lekki dyskomfort z uwagi na szum, który wywoływał w Strefie Relaksu. Dlatego stworzyliśmy oddzielną przestrzeń w klimacie zielonej, rajskiej wyspy. Wizyta w nwej strefie do masażu to świetna opcja na regenerację w czasie pobytu weekendowego. Koniecznie obejrzyjcie filmik z relacją

Czym właściwie jest fotel HydroMassage?

W dzisiejszych czasach tak bardzo potrzebujemy wyciszenia i regeneracji, chwili ucieczki od codziennego pośpiechu. Nie jest tajemnicą fakt, iż masaż ma wiele zalet. Chyba każdy z nas miał w życiu z nim styczność i na własnej skórze przekonał się o jego pozytywnym oddziaływaniu na organizm, jak chociażby rozluźnienie spiętych mięśni czy poprawa samopoczucia.
Fotel HydroMassage Lounge został stworzony w oparciu o 27 lat innowacji i doświadczeń, aby zapewnić użytkownikom nowe, unikalne doznania w czasie masażu.

Dostępne opcje masażu na fotelu HydroMassage to:

  • masaż całego ciała,
  • masaż wybranych odcinków (plecy, odcinek lędźwiowy, obręcz barkowa, biodra, uda, kończyny dolne lub obszar indywidualnie wybrany przez użytkownika),
  • masaż punktowy,
  • masaż jednokierunkowy (drenaż limfatyczny).

Użytkownik może również dowolnie regulować ciśnienie, prędkość i zakres pracy dysz oraz czas trwania i kierunek masażu.
Fotel wyposażony jest w dotykowy ekran, który umożliwia odtwarzanie relaksacyjnych filmów, muzyki, a nawet korzystanie z przeglądarki internetowej, dzięki czemu 15-minutowa sesja może być jeszcze przyjemniejsza!

              Idealne rozwiązanie dla ludzi biznesu!

Dokładnie tak! Nasza nowa przestrzeń powstała również z myślą o klientach biznesowych. Stanowi idealny pomysł na wykorzystanie przerwy podczas konferencji czy szkoleniach organizowanych w Afrodycie. Zwykle organizatorzy odsuwali myśl o masażach, gdyż są one jednogodzinne, ponieważ na 1 dniowych spotkaniach nie ma na nie czasu – dzięki temu rozwiązaniu każdy może skorzystać z chwili relaksu i odprężenia nawet w przerwie kawowej!

Zapraszamy Was serdecznie na chwile wytchnienia w naszym nowym, zielonym zakątku.
Jeśli macie dodatkowe pytania bądź chcielibyście zarezerwować masaż na weekendowy pobyt nasza Recepcja Spa służy pomocą!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij