Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Nagroda Najlepsze Beauty Spa dla hotelu Afrodyta!

Nagroda Najlepsze Beauty Spa dla hotelu Afrodyta!

Najlepsza cena tylko u nas
17 paź' 21
18 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Nagroda Najlepsze Beauty Spa dla hotelu Afrodyta!
22 września 2019

Zaledwie kilka dni temu w naszym Team SPA emocje sięgały zenitu… wszystko to za sprawą Gali Konkursu Perfect Spa Awards 2019 organizowanego przez SPAeden! Nasza dumna delegacja w składzie – Kierownik Spa Patrycja Kacprzak – Sado oraz Recepcjonistka Spa – Izabela Kołosowska w napięciu czekały na werdykt – czy Afrodyta otrzyma tytuł Perfect Spa? Już dzisiaj z radością informujemy, iż Hotel Afrodyta Busieness & Spa wygrał plebiscyt Perfect SPA Awrads 2019 w kategorii Najlepsze Beauty Spa!

Pozytywne opinie są dla nas największą nagrodą, dlatego dziękujemy Wam za wszystkie głosy. Każdego dnia walczymy o relaksujące masaże, profesjonalne zabiegi, olśniewające paznokcie w najmodniejszych kolorach! Niepowtarzalny klimat naszego Spa tworzą orientalne gabinety, które przenoszą Gości na dalekie wyspy. Nie sposób nie wspomnieć o zawsze uśmiechniętej obsłudze recepcji – Iza, Ola i Marianna doskonale potrafią doskonale doradzić w wyborze odpowiedniego zabiegu.

Od kilku lat otrzymujemy nominacje w konkursie SPA Prestige Awards. Tegoroczna XIII Gala odbyła się w warszawskim Hotelu Rennaisance, w którym wybrano najlepsze polskie hotele SPA & Wellness oraz Day SPA. Wraz z Izabelą Kołosowską – recepcjonistką SPA, która wyczaruje miejsce na zabieg nawet jeśli już go nie ma! :) Miałyśmy zaszczyt odebrać główną nagrodę  w kategorii Beauty SPA 2019. Jest wiele wyjątkowych hoteli ze SPA, które mają swój urok. Jednak Afrodyta to coś więcej niż niepowtarzalny klimat - to przede wszystkim wspaniały zespół od zadań specjalnych. Nasi pracownicy to ludzie z pasją – i widać to a co dzień. To na ich ręce składam ta piękną statuetkę oraz dyplom!"

Patrycja Kacprzak -Sado - kierownik SPA

 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że klienci po raz kolejny nam zaufali i bardzo wszystkim dziękujemy. Pragniemy dalej się rozwijać i poszerzać horyzonty – przed nami kolejne szkolenia i warsztaty! Nagroda ta jest dla nas motywacja do zdobywania kolejnych szczytów i możemy śmiało powiedzieć, że na pewno damy rade.”

Masażystka

Nagroda jest dla nas wszystkich wielką radością oraz motywacją, aby uczynić każdy pobyt w Afrodycie niezapomnianym doznaniem i doświadczeniem, którego wspominanie sprawia, że Goście powracają do malowniczych Radziejowic!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij