Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
W zaledwie 30 minut z Warszawy do Radziejowic

W zaledwie 30 minut z Warszawy do Radziejowic

Najlepsza cena tylko u nas
23 paź' 21
24 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. W zaledwie 30 minut z Warszawy do Radziejowic
09 października 2019

Wszystkie drogi prowadzą do Afrodyty – tak właśnie stało się za sprawą otwarcia nowego odcinka ekspresówki S8. Teraz dojedziecie z Warszawy do Radziejowic bez świateł w zaledwie 30 minut! Prace nad odcinkiem trasy Radziejowice - Przeszkoda o długości około 9,9 km oficjalnie zostały zakończone, a droga oddana do użytku.

Warto zaznaczyć, że dostępne jest również alternatywne połączenie autostradą A2, która doprowadzi Was przyjemną i łatwą trasą z Łodzi. Z każdej strony Polski dojazd do Afrodyty jest komfortowy – a bezpieczna i szybka podróż w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna. 

Co to oznacza? Zapewne każdy z Was wie jak do tej pory wyglądała przeprawa z Warszawy – liczne objazdy, światła, korki... Teraz spontaniczny weekendowy wypad do Spa pod Warszawą to komfortowa podróż. W zaledwie 30 minut przeniesiecie się z zatłoczonego miasta do zielonych płuc Dąbrowy Radziejowskiej.

To również świetna informacja dla biznesu. Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru miejsca na konferencję czy spotkanie biznesowe jest lokalizacja. Jeśli zależy Wam na zorganizowaniu ciekawego szkolenia w hotelu łączącym relaks z pracą, a jednocześnie znajdującym się nieopodal Warszawy – to strzał w 10! Dodatkowo warto sprawdzić, czy będziemy mieć możliwość pozostawienia auta w pobliżu, na bezpłatnym parkingu. Często lokalizacja w centrum miasta wiąże się z utrudnieniami z powodu braku miejsca. Ponad to w większości miast obowiązują płatne strefy parkowania. W Afrodycie dostępne są bezpłatne parkingi.


Fot.: GDDKiA

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij