Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
iMetric - profesjonalne badanie skóry w Afrodyta Spa

iMetric - profesjonalne badanie skóry w Afrodyta Spa

Najlepsza cena tylko u nas
21 paź' 21
22 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. iMetric - profesjonalne badanie skóry w Afrodyta Spa
05 marca 2019

Jedną z propozycji w naszym SPA jest profesjonalne badanie skóry urządzeniem iMetric. Niewiele Wam to mówi? Już wyjaśniamy.

IMetric od firmy Thalgo jest urządzeniem przeznaczonym do profesjonalnej diagnozy twarzy i ciała. Analizuje ono potrzeby skóry pod kątem aż 10 problemów! Badanie jest całkowicie bezbolesne i komfortowe, więc jednocześnie można podarować sobie odrobinę relaksu…
Analiza twarzy obejmuje między innymi:
  • poziom nawilżenia skóry,
  • wielkość porów oraz ilość produkowanego sebum,
  • przebarwienia,
  • jędrność skóry,
  • teksturę,
  • głębokość zmarszczek.
Analiza ciała natomiast pozwala na określenie rodzaju cellulitu.
Na podstawie diagnozy 10 badanych parametrów, specjalny algorytm określi kurację, która najlepiej spełni potrzeby Waszej skóry, zgodnie z jej własną naturą.
Badanie wykonać można bezpośrednio przed zabiegiem, wtedy dobór odpowiedniej pielęgnacji staje się jeszcze łatwiejszy. Po upływie kilku miesięcy można powtórzyć badanie w celu sprawdzenia rezultatów. Urządzenie zapamiętuje bowiem wyniki badanej osoby, dzięki czemu możliwe jest porównanie stanu cery “przed i po” zabiegach oraz indywidualnie dobranej pielęgnacji.
Nasze specjalistki z pomocą urządzenia iMetric pomogą Ci zidentyfikować problem, często tkwiący w głębszych warstwach skóry. Odpowiednia diagnoza + profesjonalny zabieg = świetne efekty!
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij