Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Strefa Aqua Spa dla biznesu

Strefa Aqua Spa dla biznesu

Najlepsza cena tylko u nas
17 paź' 21
18 paź' 21
 1. Strona główna
 2. BLOG
 3. Strefa Aqua Spa dla biznesu
12 marca 2019

Pobyt służbowy w hotelu warto wzbogacić o wypoczynek i relaks w hotelowym Spa. Gościom biznesowym szczególnie polecamy skorzystanie z naszej strefy Aqua Spa.

Aqua Spa to dwupoziomowy kompleks o powierzchni 700 mkw. Oferta tej strefy została opracowana specjalnie dla osób potrzebujących kompleksowego odprężenia. Goście biznesowi, którzy mają wykupiony pobyt w hotelu, mogą korzystać ze wszystkich jej atrakcji, obejmujących:

 • basen z biczami, gejzerem i przeciwprądem,
 • jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne,
 • saunę fińską,
 • saunę fizjologiczną,
 • łaźnię parową,
 • siedziska Caldarium,
 • natryski wrażeń,
 • misy Kneippa.

Dodatkowo Goście mogą odbyć seans w Grocie Solnej i pooddychać czystym, zjonizowanym powietrzem.

Eleganckie wnętrze strefy Aqua Spa ozdobione klasycystycznymi rzeźbami wraz z oświetleniem i widokiem na hotelowy ogród tworzą niezwykły klimat, sprzyjający odpoczynkowi od codzienności.

Strefa Aqua Spa jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.00-22.00, w piątek 16.00-22.00, sobotę 9.00-22.00, a niedzielę 9.00-20.00.

Na specjalne życzenie Gości biznesowych istnieje możliwość wynajęcia basenu na wyłączność na kilka godzin lub dni. Dostępna jest również opcja „nocnego saunowania” polegająca na wyłącznym dostępie grupy biznesowej do strefy saun w godzinach od 22 do 1 w nocy.

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji Goście mogą dodatkowo wykupić zabiegi z oferty Spa. Hotel dysponuje kilkunastoma gabinetami zabiegowymi, które pozwalają na równoczesne wykonywanie profesjonalnych zabiegów bez konieczności wielogodzinnego oczekiwania na swoją kolej.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij