Hotel Afrodyta Business & Spa, Radziejowice
Czas na relaks w Hotelu Afrodyta

Czas na relaks w Hotelu Afrodyta

Najlepsza cena tylko u nas
17 paź' 21
18 paź' 21
  1. Strona główna
  2. BLOG
  3. Czas na relaks w Hotelu Afrodyta
13 lutego 2019

W dzisiejszych czasach każdemu potrzebny jest odpoczynek od codziennego pośpiechu. Cenione są miejsca, gdzie można zaznać relaksu, odprężenia, odzyskać energię po dniu czy tygodniu spędzonym w ciągłym biegu i stresie. Hotel Afrodyta**** Business & SPA w Radziejowicach wyszedł tym oczekiwaniom naprzeciw.

Koncepcją hotelu było stworzenie miejsca, gdzie będzie można miło spędzić czas i wyciszyć się przed zabiegami SPA. Stąd pomysł, aby dotychczasową salę szkoleniową „Hera” zastąpić Strefą Relaksu.
Strefa Relaksu jest specjalnie wydzielonym miejscem w hotelowym SPA przeznaczonym dla osób szukających spokoju i ciszy. Można tu wypocząć przed lub po zabiegu pielęgnacyjnym czy masażu, zrelaksować się przed basenem, sauną lub jacuzzi. Goście mogą tu miło spędzić czas z ciekawą książką z hotelowej biblioteczki lub poczytać przygotowane czasopisma.
 
Przebywając w Strefie Relaksu w weekendy można delektować się fit przekąskami. Do dyspozycji Gości jest również woda w karafkach i wybór herbat.
 
Specjalną atrakcją Strefy Relaksu jest nowoczesny, profesjonalny fotel do masażu HydroMassage. Skorzystanie z niego gwarantuje regenerację i poprawę samopoczucia. Podczas seansu można po prostu się wyciszyć i oddać przyjemności, a dla tych bardziej niecierpliwych dostępne są opcje oglądania filmów, posłuchania muzyki, a nawet korzystania z Internetu.
 
Warto też zwrócić uwagę na klimatyczny wystrój tej części SPA. Ciemne zasłony ożywione fotelami w kontrastujących kolorach i zielenią wprowadzają kameralny nastrój, dzięki któremu niezwykle łatwo oddać się tutaj odprężeniu i wyciszyć stłoczone myśli.
 
Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij